Bluza z oryginalnym nadrukiem

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Bluza z oryginalnym nadrukiem

Uwielbiam przywozić z koncertów koszulki lub bluzy moich ulubionych zespołów, jednak ostatnio nie mogłam sobie na to pozwolić. Po powrocie do domu z koncertu starałam się znaleźć jakieś ciekawe bluzy tego zespołu, ale w zamian trafiłam jeszcze lepiej ponieważ znalazłam sklep w którym można było samemu zaprojektować sobie bluzę.

Oryginalna bluza z własnym nadrukiem

bluzy z nadrukiem cenaCo jakiś czas jeżdżę na różne koncerty, ale najbardziej oczywiście lubię jeździć na te, które grają moje ulubione zespoły. Wśród nich jest jeden, który miał szczególnie pozytywny wpływ na moje życie i ostatnimi czasy bardzo zależało mi na tym, aby iść na ich koncert. Chciałam również zakupić bluzę, albo chociaż koszulkę na koncercie z podobiznami członków zespołu, ale niestety bilet na koncert okazał się bardzo drogi podobnie, jak sprzedawane tam rzeczy, więc musiałam sobie odpuścić zakup. Później w internecie szukałam bluz z danego zespołu, aby sobie jakoś to wszystko wynagrodzić, ale zamiast tego znalazłam sklep w którym można było samodzielnie zaprojektować swoje bluzy z nadrukiem cena takich bluz w dodatku była stokroć niższa od tych, które sprzedawane były na koncercie, co niezmiernie mnie ucieszyło. Z racji tego, że bawię się nieco grafiką komputerową postanowiłam w programie narysować członków mojego ukochanego zespołu lecz w formie postaci anime i do tego dołączyć napis nazwy zespołu. Całość zapisałam w formie png i następnie w edytorze dostępnym na stronie wgrałam grafikę i umieściłam ją w optymalny sposób na bluzie.

Muszę przyznać, że efekt bardzo mi się spodobał, aczkolwiek dopiero kiedy kurier dostarczył moją przesyłkę, a ja mogłam zobaczyć ją na żywo i przymierzyć zauważyłam, że moja bluza znacznie bardziej podoba mi się od tych, które sprzedawane były na koncercie. Co więcej jakość nadruku była znacznie lepsza niż te, które widziałam w oryginale.