Budowlaniec i mocowanie krat pomostowych

mocowanie krat pomostowych

Budowlaniec i mocowanie krat pomostowych

Mój syn buduje domy. Ostatnio mi opowiadał, że pracują przy budynku, który ma inne rozwiązania niż klasyczne bloki, jak ten, w którym mieszkamy. Jestem ciekawa, co to za rozwiązania i dlatego zawsze słucham z uwagą.

Mocowanie krat pomostowych jest podobno trwałe

mocowanie krat pomostowychOpowiadał, że wszędzie są założone stopnie schodowe metalowe i klatka schodowa przypomina bardziej jakiś magazyn niż dom mieszkalny, ale teraz podobno tak się buduje. Na podłodze też są wszędzie kraty pomostowe prasowane, ponieważ dzięki temu łatwiej utrzymać czystość na klatce schodowej. Syn powiedział, że takie mocowanie krat pomostowych jest bardzo trwałe i bezpieczne, więc rozwiązanie tym bardziej jest odpowiednie. Ten nowy budynek ma mieć garaż podziemny dla lokatorów, który też ma mieć kraty pomostowe zgrzewane, bo tak widnieje w projekcie. Syn dzisiaj miał dodatkowe obowiązki bo musiał zrobić cynkowanie ogniowe, ale zna się na tym najlepiej z całej ekipy, dlatego szef mu zlecił tę robotę. Zawsze jak syn wraca z pracy, to mam dla niego przygotowany ciepły posiłek. Dzwoni do mnie kiedy wyjdzie już z pracy i ja w tym czasie mu gotuję, żeby jak wróci nie musiał czekać. Pracę ma fizyczną, więc pilnuję, żeby jadł dużo, dobrze i żeby miał zapewniony zawsze ciepły posiłek. Syn dużo mi pomaga, ponieważ mieszkamy tylko we dwoje i dokłada się do rachunków, robi różne naprawy w domu i remonty. Nie ma żadnej dziewczyny, ale nie dziwie się w sumie bo nie ma czasu, non stop siedzi w robocie, ale przesiaduje z chłopakami z osiedla. To dobry chłopak i uczciwy, więc na pewno zainteresuje swoją osobą jakąś miłą dziewczynę, tylko powinien ruszyć się do ludzi, bo tutaj to nie ma szans.

Mojej sąsiadki córka jest w podobnym wieku jak mój syn i z tego co opowiadała sąsiadka tez nikogo nie ma. Może zorganizujemy jakieś spotkanie, muszę o tym jak najprędzej z nią porozmawiać. To dość dobry pomysł!