Busy do Niemiec to moja praca

busy niemcy

Busy do Niemiec to moja praca

Nazywam się Karol i pracuję jako kierowca już od dziesięciu lat. Lubię swoją pracę. Jestem kierowcą międzynarodowym i zwiedziłem już mnóstwo ciekawych miejsc. Ostatnio było ogłoszenie, że potrzebni są kierowcy na busy do Holandii, więc zdecydowałem się zgłosić.

Jazda busami do Niemiec potrafi być męcząca

busy niemcyWiem, że firma, która dała ogłoszenie dba o busy do Holandii i wszystkie są odpowiednio ubezpieczone i wyposażone. Ta firma jest w województwie kujawsko pomorskim, ale dla mnie to nie problem, żeby dojechać. Mieszkam na pomorzu to nie mam daleko. Kiedyś z kolegą prowadziliśmy busy do Niemiec i wieźliśmy grupy emerytów, którzy jechali na wycieczkę. Podróż była nawet bardzo wesoła i czas nam szybko zleciał.
Całą trasę nasze busy do Niemiec pomorskie trzymały się razem i wspólnie robiliśmy sobie przerwy. Fajnie się tak kursuje, bo zawsze jest z kim pogadać. Z pasażerami nigdy nie rozmawiam, ponieważ kierowca nie może prowadzić żadnych rozmów podczas podróży. Kiedy zawieźliśmy emerytów na miejsce to busy z Niemiec do Polski były już przygotowane na ich powrót, więc od razu mogliśmy wracać do kraju. Kolega też jest z pomorska i często bierzemy razem kursy, jeżeli wieziemy większe grupy ludzi. Kiedy zgłosiłem się do tej firmy z kujawsko pomorskiego to już były gotowe wszystkie busy do Holandii, które miały wyruszyć tego samego dnia wieczorem. Oczywiście z uwagi na moje doświadczenie i nienaganną pracę przyjęli mnie od razu. Do dyspozycji były cztery busy do Holandii, więc wybrałem ten najnowszy, ponieważ takim modelem jeszcze nie jeździłem i byłem ciekaw jak będzie się prowadził bus do Holandii.

Od razu zapakowałem swoje rzeczy do środka i zamknąłem pojazd. Do wyjazdu zostało kilka godzin, więc postanowiłem pójść coś zjeść i się chwilę zdrzemnąć, żeby zregenerować siły.