Busy zagraniczne i praca kierowcy

Praca kierowcy wbrew pozorom nie jest łatwa. Trzeba przez cały czas być w pełnym skupieniu, widzieć nie tylko to co się dzieje na drodze, ale też co się dzieje w autobusie, a do tego pilnować trasy i czasu. Dlatego też nie każdy nadaje się do takiego zajęcia. Sama miałam wątpliwości czy się sprawdzę w tym zawodzie.

Prowadząc bus trzeba być odpowiedzialnym

busyMiałam już od paru lat prawo jazdy, umiałam dobrze jeździć samochodem osobowym, zrobiłam uprawnienia na autobusy. Jednak nie wiedziałam, czy codzienne jeżdżenie autobusem to coś, co będzie mi wychodziło. Postanowiłam się jednak rzucić na głęboka wodę. Na początku dostałam busy Słupsk Holandia. Jest to dosyć daleka trasa, więc bardzo się bałam, mimo iż jechał ze mną drugi kierowca. Jednak jakoś dałam radę. Byłam bardzo zmęczona nie tyle sama trasą co nerwami czy sobie poradzę. Na szczęście obyło się bez większych komplikacji i potem dostałam także busy Koszalin Holandia. Trasa jest bardzo podobna, jedynie miejsce wyjazdu się różniło. Znałam już nawet niektórych pasażerów, którzy często jeździli an tej trasie. Głównie to były osoby które jechały do pracy sezonowej za granicę. Mój kolega mi powiedział, że busy Gdynia Niemcy też są zawsze pełne, ponieważ wiele osób jeździ tam nie tylko do pracy, ale też do rodziny czy nawet na zakupy, jak coś jest tańszego za granica. Sprawdziłam się jako kierowca i dlatego dostałam również busy Koszalin Belgia. Odległość jest podobna jak do Holandii, ale jedzie się trochę inna trasa. Mi się to podoba, bo mam jakąś odmianę.

Cieszę się, że wszystko dobrze się ułożyło i sprawdzam się w tej pracy. Nie wiem oczywiście jak będzie za kilka lat, czy nie będę zmęczona tym ciągłym podróżowaniem, ale jak an razie jest to coś w czym jestem dobra i mogę się sprawdzać. Pracodawca też jest ze mnie zadowolony.

Czytaj więcej na: http://busliner.pl