Co nieco o biurze projektowym

biuro projektowe

Co nieco o biurze projektowym

Zacznę od tego, że z zawodu jestem architektem. Obecnie zatrudnia mnie jedno z większych w mieście biur projektowych, gdzie mam możliwość realizacji największych w kraju projektów budowlanych w biurze tym pracuję raptem od dwóch lat, ale przez te dwa lata zdążyłem się bardzo wdrożyć w pracę tutaj i zintegrować z całym zespołem.

Biuro projektowe – czym się zajmuje?

biuro projektoweTo biuro projektów, w którym pracuję znajduje się w przepięknym Polskim mieście, jakim jest Wrocław. Ja jestem rodowitym Wrocławianinem, właśnie w tym mieście się urodziłem, wychowałem i tutaj właśnie ukończyłem studia na kierunku, jakim jest architektura, na jednej z tutejszych technicznych uczelni. Wracając jednakże do mojej pracy, to jestem zachwycony tym faktem, że mam możliwość realizować tutaj najlepsze, najbardziej wyczekane projekty budynków, które są zlecane nam przez przeróżne przedsiębiorstwa, zarówno Polskie, jak i zagraniczne. Generalnie rzecz biorąc najlepiej wychodzi nam projektowanie biurowców, ponieważ przy takich właśnie projektach można powiedzieć, że mamy nieograniczone pole manewru i możemy do uwag klienta dotyczących projektu dodać trochę swojej inwencji. Nasze pomysły raczej podobają się naszym klientom, chociaż też czasami zdarza się tak, że musimy projekt poprawiać, ponieważ nie został on zaakceptowany przez klienta. Ogólnie rzecz biorąc pomimo to, że praca nie jest łatwa i bywają takie dni, że jest totalna harówa, to naprawdę bardzo, ale to bardzo lubię zawód, który wykonuję.

 

Największą nagrodą za wykonany przeze mnie trud i ogrom pracy jest zdecydowanie to, że pod projektem przy którym pracuję jest napisane moje nazwisko. To jest dla mnie można powiedzieć, że taka nagroda, która jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy i utwierdza w przekonaniu, że to co robię naprawdę ma sens.