Czy w drewnianym domu może być komfortowo?

Czy w drewnianym domu może być komfortowo?

Jakiś czas temu zaczęło się coś dziać nie tak z moim zdrowiem. Lekarz nie miał wątpliwości, co jest tego przyczyną i od razu wysłał mnie na odpoczynek za miasto. Powiedział, że za dużo w moim życiu jest stresu. Kazał mi się wyciszyć, bo zdrowie w życiu jest najcenniejsze.

Czy w mazowieckim kupię drewniany dom całoroczny?

komfortowe domy drewniane całoroczne - mazowieckieNa koniec, już tak bardziej w żartach, usłyszałam, że powinniśmy sprzedać to nasze mieszkanie i kupić coś poza miastem, jeśli nic nas tu nie trzyma. Faktycznie, obydwoje z mężem byliśmy na emeryturze. Kiedyś myślałam o tym, by mieszkać w domu, ale póki pracowaliśmy, mieszanie w mieście było wygodniejsze Może teraz taki drewniany domek okazałby się idealny? Ciekawa byłam, ile kosztują nie najtańsze, ale komfortowe domy drewniane całoroczne – mazowieckie firmy konkurując zaniżają ceny, więc pomyślałam, że może … W tym momencie patrzyłam już na wyniki mojego wyszukiwania i uśmiechnęłam się do siebie. Jeśli w takiej cenie, dostałabym dom, w którym moglibyśmy mieszkać cały rok, to plan był możliwy do wykonania. Sprzedalibyśmy nasze mieszkanie, kupili kawałek ziemi, wzięli mały kredyt i byłoby sielsko. Musiałam spytać męża, co on na to. Gdy usłyszał o moim pomyśle, podszedł bardzo rzeczowo do sprawy. Interesowało go, jakie pozwolenia będą nam potrzebne i co jest wliczone w cenę domu. Co to znaczy, że jest komfortowy i ile będzie kosztowało nas wykończenie. Ale sam pomysł zamieszkania w domu bardzo mu się spodobał. Wiem, że on też lubi taki klimat.

Po kilku dniach Stasiu dowiedział się wszystkiego i powiedział, że możemy działać. Nazajutrz pojechaliśmy obejrzeć projekt na żywo. To było coś zupełnie innego, niż to co znaliśmy do tej pory. Myślę, że obojgu nam przyszło do głowy pytanie, czemu tak długo zwlekaliśmy. Jednak przecież zawsze lepiej późno niż wcale.