Dlaczego fotografie ślubne są tak ważne

Dlaczego fotografie ślubne są tak ważne

Świętujemy właśnie z mężem pierwszą rocznicę ślubu. Postanowiliśmy uczcić te okazję i powspominać przy tym wydarzenia sprzed roku. Bardzo pomocne okazały się w tym wszelkiego rodzaju pamiątki- od filmów po zdjęcia. Z dystansu trochę inaczej patrzy się na niektóre wydarzenia. Większość z nich wywołała u nas dużo śmiechu, mimo to, że rok temu mogła denerwować.

Zdjęcia ze ślubu wywołują wspomnienia

zdjęcia ślubneZanim jeszcze poznałam chłopaka, który teraz jest moim mężem, zastanawiałam się po co komu fotograf i kamerzysta na weselu i ślubie. Wydawało mi się to dziwne i mało naturalne. Na szczęście podejście to zupełnie mi się odmieniło, kiedy zaczęłam przygotowania do własnego ślubu. Zrozumiałam bowiem, że za parę lat nie będę w stanie odtworzyć wszystkiego, co się działo bez zdjęć czy filmów. Przeglądają po roku zdjęcia ślubne utiwerdziłam się w tym, że zarówno fotograf na weselu oraz sesja w plenerze były niezbędne. Mamy z mężem piękne zdjęcia ślubne, wykonane prze profesjonalistę. Część z nich oprawiliśmy w ramki i wiszą w naszym salonie. Jest to piękna pamiątka, która przy okazji przypomina nam o uczuciach, którymi darzyliśmy się w momencie zawierania ślubu i mówi, że powinniśmy je pielęgnować przez cały czas. Dobra fotografia ślubna ma bowiem przede wszystkim ukazać emocję i tę niewidzialną więź, łączącą dwoje ludzi. Niektóe fotografie mamy czarno- białe, inne kolorowe. Każda z nich wywołuje nieco inne, jednak wyjątkowe i ważne dla nas emocje.

Fotografie ślubne to nie tylko zwykłe zdjęcia, upamiętniające ważne wydarzenie. To również pewnego rodzaju wspomnienia i dowód miłości między dwojgiem ludzi. Sesja zdjęciowa jest więc bardzo ważna przy okazji każdego ślubu. Przy okazji, mając takie zdjecia, można je pokazać naszym dzieciom.