Fotograf na ślub

Fotograf na ślub

Ślub już niebawem, a Ty masz mnóstwo rzeczy jeszcze do zrobienia? Wybór odpowiedniego fotografa to jedno z zadań, które wymaga poświęcenia dość dużej ilości czasu, aby wybrać jak najlepiej. Nikt chyba nie chce mieć złych, nieostrych zdjęć z najważniejszego dnia w życiu. W końcu wchodzicie w nowy etap w życiu i chcecie, aby było to uwiecznione na genialnych zdjęciach. Wcale Wam się nie dziwie, miałam tak samo.

Wybór fotografa na ślub

fotograf z częstochowyAkurat dla mnie potrzebny był fotograf z Częstochowy, bo tam ślubowałam z moim ukochanym. Jak sobie przypomniałam, ile było zamieszania związanego z wyborem odpowiedniego fotografa, to teraz ogarnia mnie pusty śmiech. Jednak wtedy nie było nam wcale do śmiechu. Fotografów szczerze mówiąc spodziewałam się więcej w tak dużym mieście jak Częstochowa. Ale suma sumarum, po przejrzeniu ich portfolio do wyboru pozostało nam tylko trzech. I to między nimi miał paść wybór, pytaliśmy znajomych, szukaliśmy opinii, bo wiecie zdjęcia to jedno, ale jeszcze podejście do gości na weselu też jest ważne. Nie chcieliśmy takiego fotografa, który będzie agresywnie robił zdjęcie, byleby tylko coś „fajnego” uchwycić. No więc już wybraliśmy, dzwonimy, chcemy się spotkać pogadać, a on się pyta o termin, no i okazało się, że w dniu naszego ślubu już ma kogoś zapisanego… Nawet nie wyobrażacie sobie jaka była nasza reakcja, bo tylu spędzonych godzinach na wyborze, okazuje się, że akurat ten nie może.

Ale nie martwcie się, nie zostaliśmy bez fotografa na ślubie, wybraliśmy tego drugiego z listy, i wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Chłopak dość młody, ale to co zrobił nazwać można spokojnie kawałem dobrej roboty. Wybraliśmy u niego pakiet maxi, czyli przygotowania do ślubu u młodego i młodej, kościół, sala, poprawiny i plener. Zaskoczył nas przy tym możliwością wyboru miejsca, które sobie wymarzyliśmy. My akurat chcieliśmy w górach, więc zabraliśmy go do samochodu i pojechaliśmy wesołą paczką w góry i tam obyła się sesja plenerowa. Super.