Fotografia ślubna niskiej jakości – słaby fotograf

fotografia ślubna

Fotografia ślubna niskiej jakości – słaby fotograf

Zaraz po moim ślubie, ślub brali nasi znajomi. Oni byli na naszym weselu a my byliśmy na ich. W sumie z koleżanką znałam się od czasów studiów. Później przez jakiś czas wspólnie pracowałyśmy. W sumie razem planowałyśmy nasze śluby, to znaczy mniej więcej w tym samym czasie trwały przygotowania.

Fotografia ślubna i jej znaczenie

fotografia ślubna

Koleżanka planowała zrobić ślub w pałacyku w Bydgoszczy obok miejscowości gdzie mieszkali jej rodzice. W sumie wszystko zapowiadało się pięknie. Był zamówiony fotograf na ślub i kamerzysta. Koleżanki fotograf ślubny to był pan, który podobno od dawna prowadził jeden z zakładów fotograficznych. Był to pan, który myślał jak się później okazało, że zdjęcia ślubne są typowo ustawiane. Myślał, że postawi pana młodego obok pani młodej i wszystko będzie wyglądało pięknie. Jednak gdy znajomi otrzymali swoje zdjęcia byli załamani. Koleżanka do albumu włożyła dosłownie trzy zdjęcia gdyż reszta nie nadawała się do tego by komuś je pokazywać. Jednak fotograf ślubny jest bardzo ważny. Przecież dzięki niemu fotografia ślubna staje się piękną pamiątką. Mieli porównanie jakie zdjęcia zrobił nasz fotograf wesele i wiedzieli, że źle wybrali. Podejrzewam, że ich fotograf miał także bardzo kiepski sprzęt gdyż zdjęcia wyglądały jakby były naświetlone. W każdym razie były bardzo niewyraźne. A kolory były zupełnie inne niż w rzeczywistości. Na zdjęciach było też widać różne niedoskonałości. Jednak pan fotograf nie znał się na obróbce zdjęć i oddał znajomym po prostu na drugi dzień wywołane zdjęcia.

Ja na swoje musiałam czekać około dwóch tygodni zanim wybrane przez nas zdjęcia będą odpowiednio obrobione i zostaną wywołane w dużym formacie. Wcale nie twierdzę, że nasz fotograf był idealny, bo uważam, że zdjęcia mogły być dużo lepsze. Jednak porównując z koleżanką wiem, że nie było aż tak źle.

W poszukiwaniu fajnego fotografa warto zajrzeć tutaj – fotografia ślubna bydgoszcz – tematslub.pl