Gdzie kupiliśmy pięknego misia dla córki?

Gdzie kupiliśmy pięknego misia dla córki?

Nasza córeczka skończyła całkiem niedawno cztery latka. Jest to bardzo urocze dziecko i staramy się jej zagwarantować wszystko, czego może potrzebować. Od najmłodszych lat staramy się jej dawać jak najwięcej, dlatego na urodziny chcieliśmy, aby otrzymała coś, z czym nie będzie mogła się rozstać.

Szczęśliwa córka dzięki fantastycznemu misiowi

miś dla dzieciNasza córka bardzo lubi wszelkiego rodzaju maskotki, jednakże przeważnie chodziła ze swoim już lekko zniszczonym przez lata misiem. Chcieliśmy dać jej coś nowego, niezniszczonego, aby mogła zamienić raz na jakiś czas swojego ulubionego misia. Tak też zrobiliśmy – na jej urodziny, naszym prezentem był miś dla dzieci. Takowego znaleźliśmy w bardzo dobrej ofercie w internecie. Na jednym ze sklepów internetowych z zabawkami znaleźliśmy na promocji bardzo ładnego misia. Postanowiliśmy go zamówić, co było bardzo proste, bowiem już po kilku minutach pozostało nam czekać na wysłanie przesyłki i doręczenie pod nasze drzwi. Po otwarciu paczki, ukazała się nam piękna zabawka. Miś był w kolorze brązowym i był średnich rozmiarów. Był na tyle duży, aby małe dziecko mogło go objąć, ale nie na tyle duży, aby dziecko nie mogło z nim chodzić. Był wykonany z dobrych, nieuczulających materiałów oraz posiadał bardzo miłe w dotyku futerko. Wiedzieliśmy, że dobrze trafiliśmy, ponieważ od misia ciężko było oderwać wzrok. Moja żona i ja bardzo ucieszyliśmy się z tak dobrego prezentu.

W dniu urodzin, wręczyliśmy naszej córeczce zamówiony ówcześnie tort z czterema świeczkami oraz jej nowego misia. Gdy go zobaczyła, była bardzo zadowolona. Od razu go przytuliła, a następnie nas, dziękując za nowego misia. Takie wydarzenia sprawiają uśmiech na twarzy każdego rodzica, dlatego wiedzieliśmy, że nasz zakup był trafiony.