Hurtowy zakup lakierów

Hurtowy zakup lakierów

 

Najczęściej salony kosmetyczne zajmujące się przede wszystkim malowaniem paznokci, zaopatrują się w materiał potrzebny do tego typu pracy w hurtowniach. Przy takich zakupach mogą uzyskać znacznie mniejsze ceny, oraz inne promocje w postaci np. próbek kosmetyków, oraz także lakierów do paznokci.

Hurtownie zajmujące się sprzedażą lakierów hybrydowych

lakiery hybrydowe hurtowniaW dzisiejszych czasach nakładanie lakierów hybrydowych wydaje się być bardzo pożądane. Są one o wiele bardziej wytrzymałe od zwykłych lakierów. Poza tym nie są tak bardzo drogie, jakby się to wydawało. Wręcz przeciwnie. Na tę ich wytrzymałość, cena jest naprawdę niewielka. Do tego dochodzi doskonała jakość samych lakierów. Ich niepowtarzalny blask. Nie matowieją tak szybko, jak zwykłe lakiery i przede wszystkim nie odpryskują od płytki paznokcia. Do tego, zakupując lakiery hybrydowe hurtownia może ofiarować bardzo atrakcyjne ceny, co w przypadku salonów kosmetycznych, jest niezmiernie ważne. Klientki – bo to w znacznej większości kobiety są biorcami takich usług – są zapewne niezmiernie zadowolone, mogąc zapłacić za wykonywaną usługę niewielkie pieniądze. Przy dużej odporności lakieru, jego trwałości liczonej nawet kilkanaście dni od położenia, do tego niewielkiej cenie oferowanej przez hurtownie, salony kosmetyczne często i z korzyścią korzystają z ofert takich hurtowni. Otrzymują przy tym wiele promocji, a przy regularnych zamówieniach, mogą otrzymać promocję nawet na inne produkty hurtowni, oraz zapewnienie regularnych dostaw.

Lakier hybrydowy posiada specjalnie zaprojektowaną, żelowo – lakierową konsystencję, która po nałożeniu na płytkę paznokcia nie kurczy się, nie odpryskuje i utrzymuje na nim bardzo długo, zachowując specyficzny odblask sprawiający, ze każda klientka będzie bardzo zadowolona ze swojego manicure.