Ile kosztuje porządne pranie tapicerki samochodowej?

Ile kosztuje porządne pranie tapicerki samochodowej?

 

Tapicerka samochodowa każdego dnia narażona jest na zabrudzenia i poplamienia. Przecież każdy w samochodzie je i pije, więc zawsze może się zdarzyć, że coś nam na siedzenie spadnie albo się wyleje. Jeśli przewozimy małe dzieci to plamy i zabrudzenia na tapicerce są sprawą nieuniknioną. A gdy stwierdzimy, że przyszła pora na jej porządne pranie, to wystarczy pojechać na porządną myjnię.

Tapicerkę można oddać do szybkiego wyprania

szybkie pranie tapicerki w SzczecinieMyjnie samochodowe oferują usługę prania samochodowej tapicerki w dwóch wariantach. Można zdecydować się na szybkie pranie, które w zupełności wystarczy, żeby uzyskać efekt czystości i świeżości. Można też wybrać wariant kompleksowego prania, ale wtedy trzeba zostawić samochód na myjni na cały dzień. Jeśli zależy nam na szybkim efekcie to najlepszą opcją będzie szybkie pranie tapicerki w Szczecinie, bo w tamtejszych myjniach oferowana jest właśnie tego rodzaju usługa. Za szybkie wypranie foteli i tylnej kanapy zapłacimy około dwustu złotych. Decydując się na kompleksowe pranie wszystkiego, co tylko jest materiałowe, musimy liczyć się z wydatkiem około pięciuset złotych. Z takiego dokładnego prania najlepiej skorzystać wówczas, gdy przygotowujemy samochód do sprzedaży. Czysta i dobrze wyprana tapicerka podnosi wartość samochodu nawet o dwa tysiące złotych. A jeśli chcemy tylko i wyłącznie odświeżyć tapicerowane pokrycia foteli i kanapy to szybkie pranie wystarczy w zupełności.

Można nie wiadomo jak dbać o samochodową tapicerkę a i tak zawsze przydarzy się coś od czego pojawi się na niej pierwsze zabrudzenie. I zazwyczaj jest tak, że jak ten pierwszy brud się pojawi to przestajemy się już przejmować kolejnymi. I na prawdę nie trzeba się tym martwić, bo wystarczy szybkie pranie na myjni, żeby przywrócić tapicerce efekt nowości.