Ile zarabia DJ na wesele?

dj wesele

Ile zarabia DJ na wesele?

Cześć wiecie, że od dłuższego czasu zastanawiam się, co począć ze swoim życiem, za chwilę kończę liceum, a tak naprawdę nie mam pojęcia, co ze sobą dalej zrobić.

Dj na wesele i potrzebne fundusze

dj weseleWiem tylko, że chcę iść na studia, a z drugiej strony nie chcę być przez kolejne 5 lat na utrzymaniu rodziców, dlatego też rozważam podjęcie jakiejś pracy, którą będę mógł połączyć ze studiowaniem. Dzisiaj wpadł mi do głowy pewien pomysł, chyba chciałbym pracować jako DJ z tym, że nie taki klasyczny w klubie, ja chciałbym pracować jako DJ na weselach. W końcu takie klasyczne wesele nie odbywa się przecież w tygodniu, a taka weekendowa praca dla studenta to chyba najlepsze rozwiązanie. Pytanie tylko ile taki dj i wodzirej na wesele z Bydgoszczy zarabia? Ja chciałbym za te pieniądze się zupełnie samodzielnie utrzymywać myślicie, że to możliwe. W sumie to pomyślałem sobie, że skoro mam prawo jazdy to nie tylko Bydgoszcz byłaby obszarem mojej pracy. Mógłbym również odwiedzać, takie miasta jak Inowrocław, albo nawet Toruń. Wydaje mi się, że w obecnych czasach, taki DJ na wesele jest zawsze potrzebny, z resztą coraz więcej osób decyduje się na właśnie takie rozwiązanie. W końcu DJ to gwarancja twoich ulubionych piosenek. Co myślicie o moim pomyśle? Czy taka praca to dobre rozwiązanie dla studenta? Mam nadzieję, że szczerze wyrazicie swoje opinię. Kurczę, troszkę mnie przeraża to wejście w dorosłość, jeszcze niedawno zaczynałem gimnazjum, a teraz? Raptem sześć miesięcy do matury i co dalej? Iść na medycynę, tak jak chce mama, czy na reżyserię dźwięku, tak jak mi serce podpowiada?

Przyznam szczerze, że chciałby mieć choć jeszcze rok na podjęcie tej decyzji. Dobrze kończę się użalać nad sobą, piszcie co myślicie, o tym bym pracował jako DJ? Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę udanego weekendu!