Impreza integracyjna w Gdańsku i nowoczesne sale konferencyjne

sale konferencyjne

Impreza integracyjna w Gdańsku i nowoczesne sale konferencyjne

Co roku nasza firma organizuje huczną imprezę integracyjną. W sumie siedziba firmy jest w Gdańsku, jednak co roku impreza odbywa się gdzieś w województwie pomorskim. W tym roku zaś impreza ma odbyć się właśnie w Gdańsku.

Sale konferencyjne to miejsce szkoleń

sale konferencyjneCo roku słyszeliśmy, że imprezy w Gdańsku nie będzie bo zorganizowanie tam imprezy wiąże się z większymi kosztami. A w tym roku nagle taka zmiana stanowiska. Baliśmy się, że z uwagi na koszty impreza nie będzie w miejscu o takim wysokim standardzie jak to było co roku. W tamtym roku byliśmy w hotelu, w którym była naprawdę bardzo dobra restauracja, w sumie jedzenie na imprezie wspominaliśmy jeszcze długo w firmie. Baliśmy się, że teraz restauracja nie będzie taka dobra. Jednak okazało się, że ten hotel, w którym miała odbyć się impreza był także bardzo dobry. Była w nim sala weselna, w której to będziemy się bawić. Sala miała naprawdę bardzo ładny wystrój. wyglądała bardzo elegancko. W hotelu były też nowoczesne sale konferencyjne gdańsk i dowiedzieliśmy się, że szkolenia, które będą odbywały się za miesiąc zostaną przeprowadzone właśnie tu. A na imprezę został zamówiony catering z hotelu, w którym byliśmy w tamtym roku. I tym razem jedzenie okazało się bardzo dobre. W sumie mam wrażenie, że nigdy w życiu nie jadłam lepszego. Na imprezę wynajęty był specjalnie zespół, który grał nam przez całą noc. W sumie na tej imprezie bawiliśmy się do białego rana. A po śniadaniu oczywiście kto chciał mógł odbyć spacer po plaży. Pogoda dopisywała więc żal było nie skorzystać.

W sumie z gdańska także miałam dużo bliżej do domu i jak dla mnie takie imprezy jak w tym roku mogłyby się odbywać w tym samym miejscu. Wiedziałam także, że koleżankom z pracy także się bardzo spodobało. A jednej do tego stopnia, że postanowiła zostać tu na jeszcze jeden dzień.