Jaka kancelaria pomoże w sprawach kredytów frankowych?

Jaka kancelaria pomoże w sprawach kredytów frankowych?

Wiele lat temu wzięliśmy z mężem kredy we frankach. Teraz już wiem, że to była pochopna decyzja. Nie powinniśmy się wtedy w ogóle na to decydować. Teraz kiedy mieliśmy problemy finansowe, a raty kredytu wciąż rosły, nie było nam do śmiechu. Pożaliłam się na ten temat sąsiadce, która zapytała się mnie, dlaczego nie walczymy z bankiem. Podobno wiele osób wygrywa takie sprawy.

Znalazłam najlepszą kancelarię w Białymstoku

kredyt frankowy - najlepsza kancelaria w białymstokuDowiedziałam się od niej, że wiele umów dotyczących kredytów we frankach, posiada klauzule abuzywne, dlatego banki przegrywają w sądzie. Zupełnie się na tym nie znałam, ale postanowiłam zapytać o radę jakiegoś bardzo dobrego prawnika. Potrzebowałam znaleźć takiego prawnika, który w swoim doświadczeniu załatwiał już tego typu sprawy, jak kredyt frankowy – najlepsza kancelaria w Białymstoku, którą udało mi się znaleźć zajmowała się takimi sprawami. Była to kancelaria, która specjalizowała się w prawie bankowym i gospodarczym. Zatrudniała ona bardzo dobrych fachowców, którzy rozwiązywali dla swoich klientów sprawy dotyczące kredytów frankowych. Wiele osób bardzo ich chwaliło za fachowe i profesjonalne podejście, a także indywidualne zaangażowanie w każdą sprawę. Zachęcona tym wszystkim, zadzwoniłam na podany przez nich na stronie internetowej numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z prawnikiem.

Już po pierwszym spotkaniu, wiedziałam że była to właściwa decyzja. Przede wszystkim dlatego, że prawnik wszystko mi skrupulatnie wyjaśnił i przeanalizował moją sytuację. Dowiedziałam się, że biorąc pod uwagę zapisy w umowie, możemy się z mężem ubiegać nawet o umorzenie części zadłużenia. Od razu się na to zdecydowaliśmy, a wybrany przeze mnie prawnik zaczął prowadzić naszą sprawę i sporządził dla nas wszystkie niezbędne pisma.