Jaką kuchnię wybrać do małego mieszkania

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Jaką kuchnię wybrać do małego mieszkania

Nie było mnie stać na kupno większego mieszkania, ale z drugiej strony i tak byłam singielką, więc większe mieszkanie nie było mi potrzebne. Nie wybiegałam zbyt w przyszłość, bo nie wiedziałam co się wydarzy. Mieszkanie było malutkie, ale moje własne i to było najważniejsze dla mnie.

Kuchnia na wymiar idealnym rozwiązaniem

kuchnie na wymiar - WrocławMieszkanie od razu chciałam umeblować po swojemu, bo meble, które zostawił poprzedni właściciel nie podobały mi się. Miałam inny gust i chciałam mieć nowocześnie umeblowane wszystkie pomieszczenia. Największym wyzwaniem dla mnie była kuchnia, która była mało i nieustawna. Standardowe meble kuchenne nie wchodziły w grę, bo nie miałam jak ich ustawić. Mój tata od razu zasugerował mi, żebym wzięła pod uwagę kuchnie na wymiar – Wrocław był miejscem urzędowania firmy, która takie meble wykonywała. Ojciec dał mi namiary. Miał rację, bo tylko takie meble kuchenne były możliwe do ustawienia. Nawet z tego się bardzo ucieszyłam, bo nie będę miała standardowych szafek, tylko takie, których będę potrzebowała. W firmie z meblami kuchennymi na wymiar pojawiłam się już następnego dnia. Przedstawiłam zdjęcia kuchni i podałam wszystkie wymiary. Znaleziono tam dla mnie idealne rozwiązanie, które od razu mnie zachwyciło. Gdyby nie tata, to nie miałabym pojęcia jaką kuchnię kupić do mieszkania. Wpłaciłam zaliczkę, bo taki był wymóg i pracownik tej firmy miał pojawić się u mnie za dwa tygodnie, żeby zamontować mi kuchnię na wymiar, którą kupiłam.

Mieszkanie umeblowałam idealnie. Miałam wszystkie potrzebne meble i na dodatek wszędzie było bardzo przestronnie. Kuchnia była idealna i miałam miejsce na wszystkie naczynia. Nawet udało mi się wstawić mały stolik, przy którym jadałam spokojnie śniadania. Wszystko było wręcz idealne.