Jestem zadowolona ze zdjęć

Jestem zadowolona ze zdjęć

Mój ślub był wyjątkowy. Przygotowywałam się do niego z pół roku. Wszystkie koleżanki, które są już żonami ostrzegały mnie że nie uda nam się załatwić wszystkiego w tak krótkim czasie. Okazało się, że wszystko się da jak jest się dobrze zorganizowanym i się tego na prawdę chce.

Znalazłam dobrego fotografa

reportaż ślubny w BydgoszczyW ciągu pół roku udało mi się znaleźć bardzo dobrego fotografa za przystępne pieniądze a także super salę, która posiadała duży ogród, w którym zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Zależało nam na ślubie w otoczeniu zieleni na powietrzu. Restauracja, którą wybraliśmy umożliwiała nam to a poza tym gwarantowała naszym gościom śliczne pokoje. Nasza rodzina jest z różnych zakątków kraju i musieliśmy pomyśleć o noclegu dla każdego. Uroczystość była wyjątkowa. Nie zapraszaliśmy sporo osób bo niestety nasze środki finansowe były ograniczone ale postawiliśmy na ludzi szczególnie nam bliskich. Fotograf, którego wybraliśmy okazał się bardzo dobrym profesjonalistą. miał sporo ciekawych pomysłów. Reportaż ślubny w Bydgoszczy, który od niego otrzymaliśmy zrobił na nas ogromne wrażenie. Dostaliśmy od fotografa na prawdę sporo zdjęć. Nawet nie sądziłam, że będzie ich aż tak dużo. Wszystkie zdjęcia nam się bardzo podobały. Szczególnie te z ogrodu z rodziną i ze znajomymi. Na weselu postanowiliśmy sobie zrobić taką sesję w plenerze ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi żeby mieć wspaniałą pamiątkę. Każdemu z gości wywołaliśmy po kilka zdjęć i wysłaliśmy pocztą. Na pewno wiele osób się zaskoczyło.

Każdemu polecam zorganizowanie tak spontanicznej uroczystości. To nie jest prawda że dobrzy specjaliści mają długie terminy. Można znaleźć dobrego fotografa w krótszym czasie a zdjęcia, które wykona też będą dobrej jakości. Jestem zachwycona zdjęciami i będę miło wspominać nasze wesele.