Klient klientowi nierówny

Klient klientowi nierówny

Patrycja zajmuje się organizacją wesel od wielu lat. Zdarzały jej się różne kryzysowe sytuacje podczas uroczystości, dziwne przypadki i obrzydliwie bogaci klienci. Była przyzwyczajona do zmiennych nastrojów, kłótni przedmałżeńskich, uporu i wielu innych mało przyjemnych cech ludzi. Miewała też pary bardzo wdzięczne, z którymi łatwo i przyjemnie się współpracowało. Przy takich klientach odzyskiwała wiarę w to, czym się zajmuje. Tym razem jednak trafili jej się wyjątkowo ciekawi nowożeńcy.

Co wspólnego ma marka mebli z wynajmem sali?

wynajem sali na urodziny bydgoszczOla i Michał odezwali się do Patrycji półtora roku przed planowanym ślubem. Początkowo standardowo omówili ofertę, procent wynagrodzenia Patrycji i ogólne funkcjonowanie i rolę jej firmy w organizacji wesela. Potencjalni klienci byli zadowoleni, więc umówili się na pierwsze spotkanie w sprawie ich uroczystości. Patrycja jak zawsze wypytała ich przede wszystkim o ich oczekiwania i marzenia wobec tego dnia. Szybko okazało się, że nie będzie to zwykłe wesele i standardowi klienci. Ola i Michał poinformowali, że mają roczną córeczkę, której urodziny przypadają dokładnie w dniu ich ślubu. W związku z tym chcieliby zorganizować te dwie imprezy jednocześnie, a w sumie to woleliby bardziej, aby był to ślub przy okazji urodzin. Poprosili więc, abym szukała do wynajmu sali na urodziny… Rozejrzałam się po znajomych mi salach w Bydgoszczy i wybrałam dla nich taką, która nadaje się na urodziny malucha, a jednocześnie może być salą na niewielkie przyjęcie weselne. Kiedy przedstawiłam ofertę klientom, poprosili oni o bardzo dziwne informacje. Mianowicie chcieli wiedzieć, jakiej marki meble znajdują się w ów sali oraz jaka jest marka sprzętów w kuchni… Zupełnie nie rozumiałam ich prośby, aczkolwiek poprosiłam właściciela sali o te informacje. Przekazałam im, że sala posiada sprzęty w kuchni marki Smeg, natomiast meble wykonywane były na indywidualne zamówienie przez miejscowego stolarza. 

I na tym zakończyło się moje najdziwniejsze zlecenie w mojej karierze. Po uzyskaniu tych informacji klienci podziękowali za tę salę! Poprosili o znalezienie innej właściwej na urodziny i podanie im tych samych wiadomości. Nie mieli jednak jasnego wytłumaczenia, jakie ma to znaczenie dla urodzin i wesela, więc aby oszczędzić sobie innych tego typu wymagań z ich strony, to ja podziękowałam im za współpracę.

Sprawdź www.papryka.bydgoszcz.pl ofertę