Kominki w dobrej cenie

Kilka lat temu zdecydowaliśmy się z mężem na zakup działki. Tak naprawdę to chcieliśmy kupić ją już po ślubie. Jednak wtedy mieliśmy sporo innych wydatków związanych z zakupem domu. Gdy udało nam się kupić działkę byliśmy bardzo szczęśliwi.

Zakup kozy do ogrzewania domku

kominek kozaMoże domek nie był w takim standardzie jak chcieliśmy wcześniej, ale doszliśmy do wniosku, że sami z upływem lat doprowadzimy go do takiego stanu jak chcemy. Jedną z ważniejszych rzeczy był zakup kominka. Domek nie był duży także i kominek nie musiał. Pojechaliśmy z mężem do sklepu, w którym takie urządzenie mogliśmy kupić. Tam był tak duży wybór kominków, że nie wiedzieliśmy na co się zdecydować. Poprosiliśmy o pomoc sprzedawce, bo sami byśmy sobie pewnie z tym nie poradzili. Pan był bardzo miły. Od razu spytał się nas jaką powierzchnię ma nasz domek na działce. Powiedział, że dla nas najlepszym rozwiązaniem będzie kominek koza, który z całą pewnością poradzi sobie z taką powierzchnią a do tego nie zajmie dużo miejsca. Ja byłam zachwycona z tego powodu, bo ta koza nie kosztowała dużo. Myślałam, ze takie urządzenie będzie sporo droższe. Zdecydowaliśmy się na zakup kozy, która polecił nam sprzedawca. Mąż z kolegą zamontowali ją podczas weekendu. Oczywiście od razu sprawdziliśmy jak działa. W domku bardzo szybko zrobiło się ciepło. Nie przypuszczałam, że to stanie się tak szybko. Z mężem byliśmy zachwyceni, bo od tego momentu mogliśmy spać na działce kiedy tylko mieliśmy na to ochotę.

Także teraz gdy były trochę chłodniejsze dni to nie martwiliśmy się już temu, że możemy zmarznąć w nocy. Wystarczyło rozpalić w naszej kozie by po chwili było ciepło już w całym domku. Uważam, że zakup kozy był jednym z lepszych pomysłów, bo znacznie zwiększył komfort nasz podczas pobytu na działce.