Kupno komfortowego okrycia kąpielowego

Kupno komfortowego okrycia kąpielowego

 

Moje kilkumiesięczne dziecko bardzo lubiło kąpiele. Czasami wprost nie dawało się wyciągnąć z wanienki, nawet gdy woda była już chłodna. Zbliżała się jesień i w mieszkaniu nie było już tak ciepło, jak podczas letnich upałów. Bałam się, że córeczka po tak długim przebywaniu w wodzie przemarznie po wyciągnięciu, przy przebieraniu jej w piżamkę. Zdecydowałam się więc kupić porządne okrycie kąpielowe dla dziecka.

Potrzebowałam komfortowego okrycia kąpielowego

komfortowe okrycie kąpielowe z kapturemMoja przyjaciółka, która sama ma dwójkę dzieci poleciła mi komfortowe okrycie kąpielowe z kapturem. Dowiedziałam się od niej, że takie okrycie jest bardzo wygodne i świetnie sprawdza się zarówno dla kilkutygodniowych niemowląt, jak i dla nieco starszych niemowlaków. Wykonane jest ono z miękkiego materiału frotte, który bardzo dobrze wchłania wodę. Dzięki temu można z łatwością wytrzeć dziecko po kąpieli, i dopiero kiedy jest już suche i zagrzane, przebierać je w piżamkę. Taki okrycie bardzo dobrze chroni całe ciało dziecka przed zimnem. Zdecydowałam się je zakupić w jednym z okolicznych sklepów, gdzie można było dostać taki produkt w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że to bardzo dobry wybór, ponieważ okrycie jest naprawdę wysokojakościowe, ręcznie szyte przez lokalnego producenta. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”.

Najważniejsze było dla mnie to, że z łatwością mogłam uprać okrycie w pralce. Po upraniu bardzo szybko schło i nie wymagało nawet prasowania. Najbardziej zadowolona byłam jednak z faktu, że nawet po wielu praniach i przy intensywnym użytkowaniu (kąpałam moją córeczkę codziennie) kolor okrycia nie wyblakł, a materiał nie zaczął się przecierać. Jest ono naprawdę bardzo dobrze i precyzyjnie uszyte.