Kupuję balony na przyjęcie urodzinowe

Balony do modelowania

Kupuję balony na przyjęcie urodzinowe

Z okazji urodzin mojej córki postanowiłam, że wyprawię jej małe przyjęcie urodzinowe w domu. Zaczęła chodzić do przedszkola i znalazła nowych kolegów i koleżanki, a takim maluchom, ledwie paroletnim, na pewno spodoba się małe przyjęcie. Za główną część dekoracji miały posłużyć mi balony.

Balony do modelowania to świetny pomysł!

Balony do modelowaniaZnalazłam w sklepie różne rodzaje balonów. Kiedy wybierałam się na zakupy, jeszcze nie wiedziałam, że trafię na taką różnorodność. Były balony z postaciami z bajek, w kształcie serduszek, metalizowane, świecące w ciemnościach… Trafiłam także na balony do modelowania i uznałam, że to będzie świetny pomysł na urodziny córeczki. Z takich balonów można robić najróżniejsze kształty i formy i chociaż nigdy sama tego nie próbowałam, to uznałam, że jakoś sobie poradzę. Poza całą paczką balonów do modelowania wzięłam też po kilkanaście sztuk innych, do dekoracji i trochę tak na wszelki wypadek, w razie gdyby mój główny plan nie wypalił. Do tego jeszcze specjalna pompka, żeby nie trzeba było męczyć się przy nadmuchiwaniu i można było myśleć o reszcie dekoracji. W sumie wyszło to bardzo ładnie, cały pokój córeczki obwieszony był balonami i dekoracjami z papieru. Było bardzo kolorowo i bardzo urodzinowo, mała się z tego strasznie cieszyła.

Udało mi się nawet zrobić kilka zwierzątek z balonów do modelowania i na koniec przyjęcia każde dziecko dostało po jednym do zabrania do domu. Widziałam, że ten pomysł bardzo się im spodobał i dzięki temu choć ta mała impreza się skończyła, to będą jeszcze miały się czym bawić przez kilka następnych dni.

Więcej: balony do modelowania