Kupujemy na wyprzedaży czyli niedroga cera plus

cera plus

Kupujemy na wyprzedaży czyli niedroga cera plus

Moja rodzinka, jak tylko usłyszy hasło: wyprzedaż, to leci jak na złamanie karku, by dostać coś w okazyjnej cenie. Akurat tak się złożyło, że apteka przenosiła się w nowe miejsce, i zmieniała asortyment, więc produkty można było dostać za grosze.

Cera plus i problemy z cerą

cera plusWszyscy się zebrali, więc poszłam z nimi, bo może też wybiorę coś dla siebie. Ledwo weszliśmy do środka, to już nasz koszyk wypełniły tabletki na wątrobę, dla mamy, bo czasami ma z nią problemy. Mówiłam jej, żeby nie jadła tyle tłustego, ale nie słuchała i teraz ma. Jak zawsze, nie myśli, je niezdrowo, a potem ma. Brat wziął sobie suplementy diety dla sportowców, bo postanowił od przyszłego roku szkolnego zacząć pracować nad swoją sylwetką. Mówi, że do tej pory nie znalazł sobie żadnej dziewczyny, ale dzięki muskulaturze na pewno się to zmieni. Nie wiem, czy dziewczynom podobają się mięśniaki, no ale niech próbuje jak chce. Siostra wzięła kosmetyki dla dzieci, dla jej dwuletniej córeczki. Mała potrzebuje różnych kremów, bo ma bardzo suchą skórę. Biedna, nieraz to aż czuć takie szorstkie, zwłaszcza w okolicach zgięć, czyli łokci i kolan. Nie wszyscy rodzą się z idealną skórą i cerą. Czasami trzeba sobie pomagać na różne sposoby. Ja wybrałam niedroga cera plus krem do twarzy, ponieważ ostatnio miałam jakieś problemy z wypryskami, fuj. Nie wiem skąd mi się to wzięło, bo nigdy wcześniej nie miałam problemów z trądzikiem. Dorosłam chyba za późno, ha ha. No ale i tak bywa, trzeba zacząć działać na ten problem, żebym nie została z takimi bliznami po trądziku, o których sporo słyszałam.

Wzięłam też taką odzywkę do włosów l’biotica która podobno działa idealnie na zniszczone włosy. Ja dużo prostowałam swoje, więc przyda im się na pewno taka rekonstrukcja. Oj, te zakupy to każdemu się przydały, bo wynieśliśmy z pół sklepu.