Małopolska poradnia seksuologiczne

W obecnych czasach żyjemy dużo szybciej i intensywniej, niż jeszcze pół wieku temu, a to ma wpływ na nasze zdrowie. Ciągła presja otoczenia na bycie lepszym, sprawniejszym, bogatszym i mądrzejszym, sprawia, że cierpi na tym nasza najbliższa rodzina, a często nasza relacja z partnerem.

Z jakim problemem do poradni seksuologicznej?

poradnia seksuologiczna w MałopolsceNa początku znajomości, kiedy działają za nas hormony i stan euforii, jest jak w bajce. W każdym aspekcie życia z ukochana osobą się nam układa. Jesteśmy na etapie poznawania się i ciągle odkrywamy swoje zdolności, którymi się zaskakujemy nawzajem. W niektórych związkach, po ślubie następuje stagnacja, poczucie stabilności powoduje, że przestajemy się o siebie starać, a liczne obowiązki, pozostawiają nam coraz mniej czasu dla siebie nawzajem. W łóżku spotykamy się od święta, bo żaden z małżonków nie ma ani siły, ani ochoty na intymną bliskość po ciężkim dniu w pracy. Jeżeli chcemy ratować nasze małżeństwo, to konieczna jest poradnia seksuologiczna w Małopolsce, w której specjaliści z dziedziny relacji damsko męskich, pomogą nam znaleźć źródło problemu i go wyeliminować. W sytuacji kryzysu należy rozmawiać i być otwartym na uczucia i pragnienia drugiej osoby. Seksuolog zapewne będzie drążyć niewygodne dla nas tematy, ale tylko w taki sposób, można odnaleźć prawdziwą przyczynę ochłodzenia stosunków w związku. Poradnie seksuologiczne działają od poniedziałku do piątku i niektóre usługi są refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. W Małopolsce taka poradnia mieści się przy Placu Mariackim.

Jeżeli do naszego życia seksualnego zakradła się nuda, to problem zazwyczaj jest dużo głębszy niż nam się wydaje. Nierozwiązany kryzys może się tylko pogłębiać i w konsekwencji doprowadzić do zdrady, albo rozpadu małżeństwa. W takiej chwili pomoże tylko specjalistyczna poradnia seksuologiczna.