Mam sprzedawać reklamy LED

reklama led

Mam sprzedawać reklamy LED

Cześć, mam na imię Zosia mam 23 lata, właśnie skończyłam studia magisterskie z filologii klasycznej. Naprawdę literatura antyczna, w ogóle badanie kultury starożytnej, to jest coś co mnie absolutnie fascynuje. Jednakże, jak mawia mój Tata z pasji się nie wyżyje.

Reklama led po studiach humanistycznych

reklama ledNiestety po kilku miesiącach poszukiwania jakiejś rozsądnej pracy w zakresie mojego wykształcenia, nie znalazłam żadnej oferty, no poza wyjątkiem pracy w wolontariacie. Na szczęście mój tato ma już na mnie plan i nie pozwoli mi pozostać w takiej sytuacji na długo. Odkąd tylko pamiętam, czyli od jakiegoś trzeciego roku życia, mój tato zajmował się prowadzeniem naszej rodzinnej firmy, która odpowiedzialna jest za produkcję czegoś takiego, jak sprawdzona reklama led, wiecie o co chodzi? Wyświetlacze led i inne tego typu bajery. Kiedy jeszcze byłam w przedszkolu, to faktycznie wszystkie te telebimy led mnie fascynowały, ale jakie małe dziecko nie lubi kolorowych migających światełek? Z czasem jednak panele led zaczęły budzić u mnie zupełnie odmienne emocje. Wiecie dlaczego? Już wam mówię, wyobraźcie sobie, że wasz dom przez cały rok wygląda jak bożonarodzeniowa choinka, tablice led dosłownie otaczały teren naszego całego podwórka. Kiedy tylko wracałam z jakiejś romantycznej randki i chłopak odprowadzał mnie do domu, miłość gasła nagle przy świetle jakie wytwarzała reklama led. Niestety randki te zawsze kończyły się śmiechem chłopaka i moim totalnym zażenowaniem.

Sami rozumiecie teraz dlaczego wyświetlacze led nie kojarzą mi się najlepiej. A teraz mój tato wpadł na genialny pomysł, żebym to ja przejęła stery w jego firmie. Mam sprzedawać telebimy led, wyobrażacie to sobie?! Fanka starożytnych pieśniarzy, filozofów i architektów, ma sprzedawać świecące tablice? Co o tym myślicie?