Markowa piżama dla narzeczonej

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Markowa piżama dla narzeczonej

Moją narzeczoną Kasię ceniłem głównie za to, że była bardzo naturalna. W domu zawsze chodziła bez makijażu, miała ubrany wygodny dres i związane włosy. Właśnie takiej kobiety szukałem całe życie. Spała w piżamach, bo były wygodne i to mi również bardzo odpowiadało.

Wygodna piżama idealnym prezentem

piżamy cornetteCzęsto robiłem Kasi prezenty bez okazji a ona je wszystkie doceniała. Sprawiało mi to ogromną radość, bo uwielbiałem widząc ją taką zadowoloną i uśmiechniętą. W tym miesiącu postawiłem sobie dość spore wyzwanie, ponieważ zdecydowałem, że kupię jej wygodną piżamę. Kasia robiła zakupy w markecie i nie miała żadnej markowej piżamy, dlatego na taką postawiłem. Poczytałem trochę w internecie i dowiedziałem się, że najmodniejsze były piżamy Cornette i taką właśnie postanowiłem kupić Kasi. Wiedziałem doskonale w jakim rozmiarze nosiła piżamy i dlatego wybór nie był trudny. Musiałem jednak zastanowić się jakiego rodzaju piżamę dla niej wybrać. Kasia lubiła wszystkie piżamy czy ubrania w jasnych kolorach, dlatego tylko na takich się skupiłem. Wybrałem dla niej piżamę, gdzie góra była biała a spodnie w kolorze szarym. Była jesień i dlatego wybrałem piżamę, która miała długie nogawki i rękawy. Chciałem, żeby Kasi było ciepło. Piżamka była śliczna i w stylu, który bardzo lubiła moja narzeczona, dlatego zdecydowałem się ją kupić. Jeszcze przed weekendem dałem prezent Kasi, który bardzo ją zaskoczył. Nie spodziewała się, że kupiłem jej piżamę. Bardzo jej się podobała.

Moja narzeczona polubiła markę piżamy, którą ode mnie dostała i od tego czasu tylko piżamy od tego producenta sobie kupowała. Cieszyło mnie to, ponieważ sam wybrałem wtedy dla niej taką piżamę i jak się okazało, to dokonałem najlepszego wyboru. Miałem jednak całkiem niezły gust.