Modna bluza dresowa dla syna

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Modna bluza dresowa dla syna

Syna wychowywałam sama i nie było mi łatwo. Dzięki pomocy ze strony rodziców i przyjaciół, mogłam synowi zapewnić podstawowe produkty. Zabawki dostawał zawsze jak ktoś przychodził w odwiedziny i mój syn ze wszystkiego się cieszył. Był on szczęśliwym dzieckiem a dla mnie to było najważniejsze.

Kupienie modnej bluzy dresowej dla syna

bluzy dresoweKiedy mój syn poszedł do szkoły podstawowej, to miałam już nieco lepszą sytuację finansową i mogłam sobie na dużo więcej pozwolić. Mój syn, tak samo jak jego koledzy ze szkoły, chciał nosić markowe ubrania, jednak nie zawsze mogłam mu takie kupić. Sąsiadka pewnego razu zaleciła mi, abym wybrała się na zakupy do sklepu z używaną odzieżą, ponieważ dostępne tam były bluzy dresowe znanych marek w niskich cenach. Poszłam tam i znalazłam fajną i bardzo modną bluzę, która akurat była w rozmiarze mojego syna. Była w dobrym stanie. Nie posiadała żadnych plam, czy przetarć. W domu bluzę wyprałam i jak wyschła, to pokazałam ją synowi. Zaskoczył się, ponieważ była to bluza jego ulubionej marki i na dodatek w kolorze, który najchętniej wybierał. Od razu ubrał ją do szkoły następnego dnia. Mój syn nosił głównie bluzy z dresu i dlatego często zaglądałam do tego sklepu z używaną odzieżą. Często udało mi się kupić mu jakiś modny ciuch. Ceny tam były niskie i na zakupy odzieżowe dla syna mogłam sobie dzięki temu pozwolić często. Syn chodził od szkoły modnie ubrany a każda kupiona dla niego bluza dresowa była w idealnym wręcz stanie.

Mój syn świetnie się uczył i pewnego dnia powiedział mi, że w przyszłości chce zostać prawnikiem, gdyż wtedy będzie zarabiał duże pieniądze. Wiedział, że musi się pilnie uczyć, aby to osiągnąć i tak właśnie robił. Byłam z niego dumna, ponieważ mimo młodego wieku był bardzo rozsądny.