Mój syn który produkuje balustrady i inne wspaniałe rzeczy z mosiądzu

balustrady

Mój syn który produkuje balustrady i inne wspaniałe rzeczy z mosiądzu

Mój synek jest najzdolniejszym młodym przedsiębiorcą w moim ukochanym mieście. Zaraz po studiach założył własną firmę produkcyjną. Uwierzycie, że w ciągu pół roku uzyskał sowitą dotację z Unii Europejskiej.

Ładne balustrady do domów

balustradyDlatego na naszym podwórku są same tablice unijne. Taki wymóg, pewnie rozumiecie sami. Mój syn szybko te tablice unijne zamówił i wkopał w ziemię. Taki zaradny z niego szef. Co więcej, muszę wam powiedzieć, czym się zajmuje. W swojej deklaracji napisał, że będzie produkował ładne balustrady białystok do wielu domów, a nawet razem z kolegą będą instalowali ogrodzenia. Białystok będzie dumny z tak młodego producenta. Widziałam już jak te balustrady instalowali u mohttp://artforma.com.pl/oferta/balustradyjej sąsiadki i muszę przyznać, ze robią to doskonale. To naprawdę wielka duma dla matki. Co więcej, postanowiłam odłożyć trochę funduszy i wymienić ogrodzenie wokół mojego domu, oczywiście za pomocą firmy mojego kochanego synka. To chyba nie będzie nepotyzm, czy coś? W każdym razie mój synek powiedział, że ogrodzenia to dopiero początek, bo te tablice unijne zobowiązują. Jego marzeniem są dekoracje miedziane do wnętrz, bo zawsze go interesowała architektura wnętrz. Tak mój synek to całkiem wszechstronne dziecko. Jego dekoracje miedziane do wnętrz będą najlepsze w całym Białegostoku i ja wam to mówię! Sami wszyscy się niedługo przekonacie. Już na jego komputerze widziałam jak projektuje statuetki z mosiądzu i jak świetny ma zmysł estetyczny. Jego statuetki z mosiądzu będą zamawiane przez największe firmy w Białymstoku, ponieważ docenią szybko jego kunszt.

Nawet jego kolega powiedział, że statuetki z mosiądzu jakie projektuje mój syn robią ogromne wrażenie, takie jak rzeźby antyczne. Oj mój syn jest tak naprawdę na początku drogi, a ile już jest w stanie osiągnąć. To mój synek.