Monter rolet zewnętrznych

rolety

Monter rolet zewnętrznych

Przez wiele lat mieszkałem za granicą, gdzie pracowałem w firmie produkcyjnej. Praca była dobra a zarobki wysokie. Moja mama dość często do mnie dzwoniła i chciała, abym wrócił. Jestem jedynakiem i rodzice bardzo za mną tęsknili, dlatego zdecydowałem się wrócić do Szczecina.

Zajmuję się montowaniem rolet

roletyW sumie to była doskonała decyzja, ponieważ mam świetną pracę, w której doskonale sobie radzę. Rodzice są szczęśliwi, że jestem na miejscu. Zaraz po powrocie zatrudniłem się w firmie handlowej, która sprzedaje rolety zewnętrzne, różnego rodzaju wewnętrzne reprezentacyjne rolety w Szczecinie a także wysokiej klasy plisy. Zatrudniony jestem jako monter i głównie pracuję w terenie. Do naszej firmy napływa mnóstwo zamówień na rolety zewnętrzne, które klienci chcą mieć zamontowane przez naszą firmę. Ostatnio dostaliśmy zlecenie od właściciela budynku, w którym są biura. Chciał zamontować na parterze rolety zewnętrzne a w środku miały być plisy. Na pozostałych piętrach miały zostać zamontowane rolety wewnętrzne. Szef od razu wysłał mnie na miejsce. Pojechał ze mną Kazimierz, który jest kierowcą i dostarcza wszystkie rolety zewnętrzne na miejsce do klienta. Zabraliśmy rolety do biura, rolety zewnętrzne oraz oczywiście plisy, które mają być zamontowane na parterze. Przyjechaliśmy na miejsce w sobotę z samego rana i od razu zabrałem się do pracy. Najpierw zamontowałem rolety zewnętrzne, które były dla naszego klienta najważniejsze. Później założyłem plisy na parterze a na koniec zostawiłem sobie rolety do zamontowania w pozostałych pomieszczeniach.

Zlecenie to zajęło mi cały dzień, ponieważ było mnóstwo pomieszczeń. Ale wszystkie rolety zamontowałem bardzo precyzyjnie i klient na pewno będzie bardzo zadowolony. Tego dnia już nie miałem więcej zleceń, więc wróciłem do domu, żeby odpocząć.