Najlepsze efekty po treningach

Najlepsze efekty po treningach

Mój mąż jest osobą bardzo aktywną fizycznie. W sumie to nie wiem czy jakiś sport go nie interesuje. On po prostu żyje tym, że gdzieś biega lub jeździ gdzieś uprawiać inne sporty. Zawsze mu tego zazdrościłam. Chociaż żyłam w przekonaniu że ja się po prostu do tego nie nadaje.

Bieganie pod okiem profesjonalnego trenera

skuteczne treningi biegowe w KrakowieJednak ostatnio zauważyłam, że moje ciało zmienia się. Nie mam już takiej sylwetki tak jak kiedyś. To w sumie normalne. Jednak mój mąż pomimo upływających lat ciągle wygląda świetnie. Stwierdziłam, że muszę coś z tym zrobić. W końcu nie mogłam trwać tak cały czas i nic nie robić. Zresztą trochę sportu sprawiłoby na pewno, że poczułabym się na pewno lepiej. Zdecydowałam, że zacznę ćwiczyć ale nie będę o tym mówiła mężowi. To ma być dla niego niespodzianka. Znalazłam skuteczne treningi biegowe w Krakowie i zdecydowałam się na nie zapisać. Stwierdziłam, że chciałabym polubić bieganie i robić to potem z mężem. Na pierwszych zajęciach trener zobaczył jak biegam i jakie popełniałam błędy. Podszedł do sprawy bardzo indywidualnie co mi się bardzo spodobało. W sumie gdy powiedział mi co mam robić żeby było lepiej jakoś od razu to całe bieganie szło mi lepiej. Z każdym treningiem sprawiało mi też to większą przyjemność. Dziwne było dla mnie to, że teraz miałam więcej energii niż kiedykolwiek. Myślałam, że po tych treningach nie będę miała na nic siły. A jednak było odwrotnie. Zauważyłam też, że w końcu pozbyłam się cellulitu z nóg i ogólnie zaczęłam lepiej wyglądać.

Moje ciało ujędrniło się i było to zauważalne nawet przez osoby w pracy. W sumie to treningi te naprawdę dużo mi dały. Nie spodziewałam się, że efekt będzie taki i że to dla mnie będzie taka przyjemność. Gdy byłam już na to gotowa zrobiłam mężowi niespodziankę i dołączyłam do niego gdy biegał.