Namioty cateringowe a moja ciąża

Artykuły | Porady | Ciekawostki

namioty cateringowe na wynajem

Namioty cateringowe a moja ciąża

Zostanę mamą trojaczków. Jak dowiedziałam się o ciąży bardzo się ucieszyłam. Jak poszliśmy z mężem do lekarza i powiedział nam, że widzi trzy serduszka to mąż o mało nie zemdlała a ja nie mogłam w to wszystko uwierzyć. Długo staraliśmy się o dziecko i to było dla nas sporym zaskoczeniem.

Dla kogo są nasze namioty cateringowe?

namioty cateringowe na wynajemZ mężem prowadziłam firmę. Ja zajmowałam się księgowością a mąż sprzedawał i wynajmował namioty dla różnych klientów. Wiedziałam, że po porodzie długo nie wrócę do pracy. Pewnie zanim dzieciaki nie pójdą do przedszkola. Sama nie wiem jak ja to wszystko ogarnę. Mąż stwierdził że już teraz musimy poszukać osoby, która mnie zastąpi. Ja muszę teraz więcej odpoczywać i leżeć. Bardzo lubiłam moją pracę. Zajmowałam się księgowaniem dokumentów. Najbardziej lubiłam księgowaniem faktur za wynajem namiotów weselnych. W sezonie letnim było ich najwięcej. Wynajem hal namiotowych wymagały także przygotowania dodatkowych dokumentów dla firm. Firma musiała je przechowywać u siebie więc zawsze przygotowywałam dwie kopie. Wynajem namiotów był bardzo opłacalny. Nasz biznes bardzo dobrze się rozwijał. Sami korzystaliśmy z namiotu bankietowego u siebie w ogrodzie. Namioty bankietowe mają różne rozmiary i wybraliśmy niewielki i ustawiliśmy go w ogrodzie. Służy nam do tej pory i bardzo się sprawdza na grillach. Namioty cateringowe na wynajem lub sprzedajemy firmom i kawiarniom. Wynajem cieszy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych, którzy nie mają sporych funduszy.

Taka forma współpracy jest dla nich korzystniejsza. Ogłoszenie zamieściłam w internecie. Mam kilka kandydatur. Szukam kogoś z doświadczeniem, żeby mieć pewność, że dokumenty będą w dobrych rękach. Mąż bierze udział w rekrutacji. W końcu to on będzie musiał współpracować z nową księgową.