Nauka języka obcego w perfekcyjnej szkole

szkoła języków obcych

Nauka języka obcego w perfekcyjnej szkole

Wiadomo, że jak się jest dzieckiem to najchętniej by się bawiło. Mało znam dzieci takich, które same z nieprzymuszonej woli z chęcią siadałyby do nauki i dodatkowych zajęć. Widzę to chociażby po swoim synu.

Szkoła języków obcych i zajęcia dodatkowe

szkoła języków obcychDwa lata temu rozpoczął swoją edukację w szkole podstawowej i właśnie rozpoczął trzecią klasę. Oboje z mężem postanowiliśmy, że czas najwyższy aby nasz syn dwa dni w tygodniu poświęcił na jakieś zajęcia dodatkowe. A z racji tego, że mieszkamy w Katowicach, jednym z największych miast w Polsce, to może wybierać spośród bardzo wielu ofert. Daliśmy mu możliwość wyboru tego co chciałby robić. Nasza pociecha wybrała kurs języka angielskiego. Mimo, że bardzo dobrze radził sobie z tym językiem to postanowił go podszkolić. Wiemy, że język angielski dla naszego dziecka to ulubiony przedmiot w szkole. Szkoła językowa do której go zapisaliśmy na szczęście mieści się bardzo blisko naszego domu i dzięki temu nie musimy się bardzo martwić, że będzie pokonywał długą trasę. Po kilku lekcjach dodatkowych, kilka dni temu zapytał nas czy poza angielskim mógłby uczęszczać również na naukę języka niemieckiego. Nie widzimy w tym absolutnie problemu i jeżeli tylko tego pragnie to oczywiście dajemy mu zgodę. Perfekcyjna szkoła języków obcych w Katowicach, do której zapisaliśmy nasze dziecko ma bogatą ofertę kursów językowych. I dodatkowo dostaniemy zniżkę na kolejny kurs. Teraz sama się zastanawiam czy nie zacząć się uczyć kolejnego języka obcego. Żeby za kilka lat moje dziecko mi nie wypominało, że on zna tyle i tyle języków obcych, a ja tylko jeden. Bardzo się cieszę, że chce się rozwijać w tym kierunku i podejmuje takie decyzje.

Mam jedynie nadzieję, że nie będzie to tak zwany słomiany zapał i wytrwa w swoich postanowieniach. Ale oczywiście do niczego nie będziemy go zmuszać na siłę. Przede wszystkim zależy nam na tym aby był szczęśliwy.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://ence.pl