Noclegi w Szkolarskiej Porębie

Artykuły | Porady | Ciekawostki

noclegi szklarska poręba

Noclegi w Szkolarskiej Porębie

Od kiedy pamiętam moim marzeniem było to, abym w przyszłości mieszkała w górach. Porównując to do marzeń innych to od zawsze byłam realistką, dlatego też gdy tylko skończyłam studia i zaczęłam szukać pracy patrzyłam się przede wszystkim na oferty z okolic gór.

Noclegi w Szklarskiej Porębie – uda się?

noclegi szklarska porębaNo i jak łatwo się domyśleć tak zdeterminowanej osobie jak ja musiało się to udać. Dlatego też gdy tylko znalazłam ofertę zaczęłam przygotowania do przeprowadzki i ostatecznie przeprowadziłam się pod Karpacz. I tam zaczęłam pracę, znalazłam męża i koniec końców po ślubie zostaliśmy tutaj. Ale oprócz naszych normalnych prac zdecydowaliśmy się zainwestować w jakieś domki i zacząć wynajmować je dla turystów. Najpierw po długich poszukiwaniach w końcu znaleźliśmy odpowiedni domek, posiadający wszystkie niezbędne rzeczy. I do tego dostalliśmy kontakt do osoby, która robi takie domki. Dlatego, gdy zakupilyśmy pierwszy postawiliśmy go na działce obok, którą wykupiliśmy i nazwaliśmy początkowo wszystko noclegi karpacz, jako nazwę przejściową. Gdy okazało się, że przyjął się nasz pomysł i wciąż mamy chętnych zadzwoniliśmy, by zakupić kolejny domek, który za to tym razem postawiliśmy w Szklarskiej Porębie. Tak powstały noclegi szklarska poręba. Tutaj na początku było trudniej z klientami, jednak gdy mieliśmy więcej chętnych niż miejsc w Karpaczu to wysyłaliśmy ich tam i większość już tam zostawała. Nasz jak na razie ostatni domek postawiliśmy w Wiśle, gdyż tutaj działka była trochę droższa, ale za to ruch jest tam niesamowicie duży.

Nasze noclegi wisła okazały się tak samo sukcesem jak reszta i ostatecznie, jako że byliśmy pierwszymi tak bardzo niekreatywnymi osobami, by nazwać się tak, to zostawiliśmy te nazwy tak, jak były nazwane na początku, gdyż wszyscy się niesamowicie do nich przyzwyczaili.