Noclegi w urokliwej Białce Tatrzańskiej

Noclegi w urokliwej Białce Tatrzańskiej

Planowałam wyjazd urlopowy poza sezonem. Chciałam faktycznie odpocząć i zregenerować się z dala od zgiełku i hałasu. Na termin mojego odpoczynku wybrałam styczeń, kiedy to mało osób decyduje się na wakacje. Uwielbiałam góry i spacery, dlatego właśnie tam postanowiłam się udać. Nie wyobrażałam sobie nie przyjechać w góry chociaż raz w roku.

Kilka noclegów w Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska noclegiNa szczęście bywałam już w górach wielokrotnie, dlatego nie miałam problemu ze znalezieniem miejsca do spania. Posiadałam kilka kontaktów zapisanych w telefonie. Uznałam, że Białka Tatrzańska noclegi będą tutaj wyjątkowo komfortowo. Kiedyś byłam już w Białce z moją mamą. Byłyśmy zachwycone i odpoczęłyśmy sobie porządnie. Zarezerwowałam pokój jednoosobowy. Chciałam przyjechać sama, bez męża i dzieci, bo z nimi to nie byłby porządny wypoczynek. Kawałek drogi miałam, jednak podróż autem na długą trasę nie jest mi straszna. Dojechałam na miejsce po kilku godzinach i od razu poszłam się zameldować. Okazało się, że pokoje odnowiono i jest tam jeszcze ładniej niż kiedyś. Chyba byłam pierwszym gościem w odremontowanym pokoju, bo wszystko wyglądało na nieużywane. Rozpakowałam się i przespałam kilka godzin. Podróż jednak troszkę mnie wymęczyła. Łóżko było bardzo wygodne, idealne dla mojego kręgosłupa. Wyspałam się bardziej niż w domu. Właściciel hotelu był bardzo miły i ze wszystkimi rozmawiał, śmiał się i prowadził żywe dyskusje. Nie można było się tam nudzić.

Podczas mojego zimowego wyjazdu wypoczęłam jak nigdy dotąd. Fakt, tęskniłam za rodziną, jednak był mi potrzebny taki wyjazd z dala od wszystkich. Nakupowałam pamiątek, pospacerowałam po górach. Oddychałam świeżym powietrzem, które nie było zanieczyszczone żadnymi spalinami. Od razu poczułam się rześko i świeżo. Brakowało mi tego w moim mieście.