Nowe rolety w mieszkaniu koleżanki

rolety

Nowe rolety w mieszkaniu koleżanki

Moja koleżanka kupiła sobie mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się w Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji. Koleżanka zainwestowała naprawdę bardzo dużo pieniędzy, aby mieszkanie było naprawdę dobrze urządzone. Wszystko w mieszkaniu było nowe.

Rolety bardzo mi się podobały

roletyZresztą wiadomo, że w stanie deweloperskim w mieszkaniu nic nie ma także musiała wszystko kupić. Ja byłam pewna, że koleżanka na pewno świetnie urządzi swoje mieszkanie. Wielokrotnie byłam w jej poprzednim mieszkaniu i tam miała naprawdę bardzo ładnie. Mi się tam podobało niemal wszystko. Szczególnie, że koleżanka wiele rzeczy wykonała tam sama. Zrobiła kilka mebli z tak modnych teraz europalet. Byłam ostatnio u koleżanki w nowym mieszkaniu i tu także wszystko wyglądało pięknie. Byłam naprawdę pod wrażeniem tego jak pięknie sobie urządziła mieszkanie. W każdym pomieszczeniu były dopasowane kolorystycznie rolety, które także były ładne. Były to nowoczesne rolety materiałowe, które stanowiły dopełnienie całego wnętrza. Takie rolety wewnętrzne do całego mieszkania są dosyć drogie. Koleżanka do sypialni kupiła nowoczesne rolety z Bydgoszczy dzień noc i one chyba najbardziej mi się spodobały. Sama chciałabym mieć takie właśnie roletki, nawet wyobrażam sobie jak ładnie by mogły u mnie wyglądać. Koleżanka wybrała także bardzo ładne meble. Wszystkie bardzo gustowne i w stonowanych kolorach. Także łazienka jest duża i jasna. Taka duża łazienka to naprawdę super sprawa. Można takie pomieszczenie bardzo ciekawie zaaranżować.

Koleżanka powiedziała, że urządzając łazienkę musiała już trochę oszczędzać. Po prostu cały remont i urządzenie mieszkania wyszło ją więcej niż myślała i niż miała na to pieniędzy. Także łazienka została zrobiona bardzo skromnie. Mi za to się to bardzo spodobało. Jest skromna, ale naprawdę ładna.