Nowe wtryskiwacze z ASO, czy regenerowane?

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Nowe wtryskiwacze z ASO, czy regenerowane?

Problemy z układem paliwowym w dieslach, zawsze wiążą się z gigantycznymi kosztami naprawy. Kiedy pojawi się problem, każdy kierowca wie, że nie uniknie kosztownych napraw. Jednym z najczęściej diagnozowanych problemów jest problem z wtryskiwaczami. Jak możemy skutecznie rozwiązać ten problem i jakie wtryskiwacze wybrać do naszego samochodu osobowego?

Zregenerowane, czy nowe wtryskiwacze Denso – co wybrać?

regeneracja wtryskiwaczy densoWłaściciele samochodów osobowych oraz dostawczych mają ciężki orzech do zgryzienia. W momencie, kiedy pojawi się poważny problem z wtryskiwaczami muszą oni zdecydować, czy wybrać zregenerowane lub nowe wtryskiwacze z ASO. Ten wybór nie jest łatwy, gdyż oba rozwiązania posiadają zwoje zalety oraz wady. Wybór zregenerowanych wtryskiwaczy jest szczególnie polecany dla właścicieli, którzy mają już stary samochód nie pierwszej młodości. Naprawa wtrysków to gigantyczny wydatek, który może sięgnąć nawet kilku tysięcy złotych. Ta suma zdecydowanie potrafi zmartwić każdego właściciela samochodu. Regeneracja wtryskiwaczy Denso, może być przeprowadzona w profesjonalnym autoryzowanym serwisie samochodowym lub w sprawdzonym warsztacie. Fachowiec powinien w pierwszej kolejności zdiagnozować nasz problem ustalając, które wtryskiwacze wymagają wymiany. Może się zdarzyć, iż wymiany będzie wymagał jeden lub dwa wtryskiwacze. To już na starcie znacząco obniży nasze koszty naprawy nawet kilkukrotnie.

Następnie w naszej kwestii leży decyzja, czy wybierzemy nowe lub też regenerowane wtryskiwacze. W przypadku jeśli nasz samochód nie jest już pierwszej młodości, zdecydowanie lepiej jest wybrać drugą opcję. Regenerowany wtryskiwacz jest jak najbardziej w stanie służyć nam przez wiele lat. Może działać on znacznie dłużej, niż decyzja o sprzedaży swojego starego samochodu.