Nowoczesny opryskiwacz dla rolników

Nowoczesny opryskiwacz dla rolników

Nowa wersja opryskiwaczy rolniczych to nie tylko nowy wygląd i obsługa, ale jest również wyposażenie w nowy intuicyjny panel sterowania wyświetlający ważne informacje o osprzęcie. Jedną z kilku dodanych funkcji jest to, że użytkownik będzie mógł przeglądać kluczowe informacje o wszystkich narzędziach w panelu.

Właściwości najlepszych opryskiwaczy

najlepsze opryskiwacze rolniczeParametry te obejmują dane związane z samym urządzeniem i kontrolerem zadań, co pozwala użytkownikowi łatwo ocenić wydajność danego urządzenia, zarówno dla określonego zadania, jak i przez cały okres eksploatacji maszyny. Podstawą opryskiwaczy jest centralna rama nośna, wykonana z wysokowytrzymałej stali niskostopowej, dzięki czemu jest bardzo mocna, elastyczna i trwała. Dzięki temu bez problemu znosi większą prędkość jazdy podczas pracy w polu, ale także podczas transportu na lądzie. Dzięki centralnej ramie w połączeniu z opatentowaną konstrukcją zbiornika, najlepsze opryskiwacze rolnicze mają nisko położony środek ciężkości. Cechy te wyróżniają się podczas manewrowania, zawracania oraz przy wyższych prędkościach roboczych i transportowych. Posiada amortyzator, który znacząco tłumi wstrząsy i wahania ramion. Amortyzacja jest aktywna nie tylko podczas pracy, ale również w pozycji transportowej podczas jazdy po drodze, co wydłuża żywotność ramion. Standardowy rozstaw dysz dla ramion stalowych wynosi pół metra. Montując dodatkowe uchwyty dysz, można stworzyć odstępy dwadzieścia piąć centymetrów, co ograniczy znoszenie oprysku.

Oczywiście dla nowoczesnych zraszaczy jest możliwość automatycznego wyłączenia sekcji, gdzie dysze można pogrupować według wymagań. Możliwe jest również wyłączenie oprysku bezpośrednio przez poszczególne dysze bo to umożliwia swobodne krążenie cieczy roboczej z powrotem do zbiornika zaraz po zakończeniu oprysku.