Nowy producent a okapniki balkonowe

okapniki balkonowe

Nowy producent a okapniki balkonowe

Prowadzę hurtownię. Dowiedziałam się, że producent z którym współpracowałam zakończył działalność. Miał problemy finansowe i niestety nie udało mu się nic z tym zrobić. Współpracowaliśmy razem od siedmiu lat. Od początku mojej działalności.

Trwałe okapniki balkonowe – zakupy

okapniki balkonoweJest mi z tego powodu przykro ale postanowiłam poszukać nowego producenta, który będzie mógł mi zaproponować dobry towar w przystępnej cenie. Moja asystentka zajęła się poszukiwaniem nowego producenta i wyszukała mi pana Mirka, który jest na rynku od czterech lat. Jego towary są bardzo cenione wśród klientów. Ma bardzo dobre opinie i w internecie i na różnych portalach. Specjaliści także chwalą jego produkty. Można z nich śmiało korzystać przeprowadzając remont balkonu. Postanowiłam umówić się z nim na dzień jutrzejszy. Pojechałam na spotkanie. Powiedziałam, że najbardziej interesują mnie profile okapowe w różnych szerokościach. Profile schodowe antypoślizgowe i odporne na różne warunki atmosferyczne. Chciałabym także zakupić trwałe okapniki balkonowe w różnych kolorach. Podpytałam się także czy mają profile okapowe na balkon bo również byłabym nimi zainteresowana. Na szczęście firma pana Mirka produkowała wszystkie te elementy. Pan Mirek przyszedł na rozmowę bardzo dobrze przygotowany. Miał przy sobie katalog i mogłam sobie obejrzeć każdy towar. Profile okapowe były teraz w dobrej cenie. Tak samo profile schodowe. Podpisaliśmy umowę. Towar ma zostać dostarczony do mnie przez kuriera.

Dostałam numer do osoby z którą mam załatwiać dostawy. Osoba ta będzie oddelegowana do obsługi mojej hurtowni. Zawsze kiedy profile okapowe na balkon będą mi się kończyły wystarczy że do niej zadzwonię i będziemy ustalać termin dostawy. Producent gwarantuje szybką obsługę i najlepszy towar przy niskim cenach.