O moim koledze wykonującym badanie pisma

badanie pisma

O moim koledze wykonującym badanie pisma

Zadzwonił wczoraj do mnie kolega, z bardzo nie typową sprawą. Poprosił mnie abym polecił mu kogoś, kto wykonuje dobre strony internetowe, a przede wszystkim nie drogo.

Badanie pisma i autentyczność podpisów

badanie pismaMój kolega, to grafolog, w branży pracuje już kawał czasu, jednak ostatnio jest mniej zleceń na starym podwórku, dlatego przez stronę chciał znaleźć większą ilość klientów. Miał rację, dzisiaj wiele osób nie wie tak naprawdę jak szerokie ma zastosowania grafologia, jak w wielu dziedzinach może pomóc. Jasne, tu chodzi głównie o fachowe badanie pisma, sprawdzanie autentyczności składanych podpisów i tym podobne, ale dzisiaj fałszowanie dokumentów stało się okrutną plagą. Nie raz się słyszy, jak ktoś ma umowę telekomunikacyjną, bądź gorzej kredyt o którym nie wiedział, to grafolog może łatwo sprawdzić, czy ktoś posługiwał się podpisem, który nie należał do właściciela. Grafolog spotyka się często z takimi przypadkami, jednak, jeżeli jest profesjonalny jak mój kolega, to każdy klient może się czuć bezpieczny i mieć świadomość tego, że wszystko się uda i będzie po jego myśli. Kiedyś nawet pomógł mi w pewnej zagadkowej sprawie. Znalazłem w garażu dziwny list, którego pisma w żaden sposób nie mogłem dopasować do moich bliskich. Kolega ten właśnie, wówczas początkujący grafolog, stwierdził, że to jest pismo, które napisał mój tata, starając się zmienić styl pisma. Zdziwiłem się, dlaczego w ogóle miałby na coś takiego wpaść. Jednak po pewnym czasie, moja mam powiedziała mi, że mój tata pisał listy miłosne do mojej mamy w innym stylu.

Dziadek mój był bardzo czujny i na początku nie zgadzał się z związkiem rodziców i rzucał okiem na styl pisania, jeżeli akceptował oddawał mojej mamie. Nie wpadłbym na to, ale szybkie badanie pisma, przez kumpla raz dwa dało odpowiedź. Fajowe!

Szczegółowe informacje na http://www.e-grafolog.pl/