Obsługa prawna firm

Obsługa prawna firm

Firma w której pracowałam została zamknięta w związku z czym zostałam bez pracy. Na szczęście mój mąż dobrze zarabia więc nie musiałam martwić się o finanse i szukać jakiegokolwiek zajęcia. Zastanawiałam się, że może wbrew pozorom jest to uśmiech od losu, może właśnie jest najwyższy czas aby zmienić pracę na ciekawszą.

Kompleksowa pomoc prawna

doradztwo prawne gdyniaZ interesującą propozycją przyszedł do mnie kolega, który jakiś czas temu założył nową firmę świadczącą porady prawne dla firm. Na początku wydawało mi się, że chyba się pomylił, przecież nie byłam ani prawnikiem ani jakimś adwokatem. Okazało się jednak, że moja praca polegać miała na weryfikowaniu przepisów prawnych a dokładniej zmian prawnych, które się pojawiają. Zmiany te najczęściej wprowadzane są poprzez Rozporządzenie.  Ponieważ nie mieliśmy znawców każdej dziedziny prawa dlatego innym moim zadaniem miało być wyszukanie dobrego prawnika, specjalizującego się w określonej dziedzinie i uzyskaniu od niego informacji, porady w korzystniejszej cenie. Można powiedzieć że firma świadczyła więc kompleksowe doradztwo prawne Gdynia to miejscowość gdzie wielu prawników ma własne kancelarie jednak mało jest takich które pomagają firmom uzyskać informacje prawne niezależnie od dziedziny biznesu. Jak się później okazało najczęściej firmy potrzebują konsultacji w sprawach związanych z prawami pracowników. Wielu nowych przedsiębiorców interesowało się przepisami prawnymi związanymi ze środowiskiem oraz z różnego rodzaju pozwoleniami

Propozycja takiej pracy wydała mi się interesująca więc postanowiłam spróbować. Już po krótkim czasie okazało się że świetnie sobie radzę z nowymi obowiązkami. Nowa praca dawała mi nie tylko satysfakcję ale również wynagrodzenie dużo wyższe niż w poprzedniej firmie, co bardzo mnie cieszyło.