Oferta sprzedaży przytulnego domu

Oferta sprzedaży przytulnego domu

 

Przeprowadzam się wraz z moją rodziną w góry. Do tej pory mieszkaliśmy na Kaszubach. Mamy wybrany już nowy dom. Musimy tylko sprzedać ten obecny, który znajduje się na Kaszubach. Mamy nadzieję, że znajdziemy jakiegoś kupca.

Sprzedaż pięknego i przytulnego domu

przytulny dom na kaszubach na sprzedażMusimy wystawić jakąś ciekawą i interesującą ofertę sprzedażową. Musi ona przyciągnąć potencjalnych kupców. Na sam początek zrobiliśmy kilka zdjęć, ukazujących nasz dom od zewnątrz i wewnątrz. Zrobiliśmy do tego imponujący opis. Oczywiście ważną informacją jest między innymi lokalizacja i obiekty, jakie znajdują się, w pobliżu naszego domu. Naszą ofertę umieściliśmy w Internecie, na specjalnej platformie z ogłoszeniami. Można ją znaleźć, wpisując w wyszukiwarce następujące zagadnienie: przytulny dom na kaszubach na sprzedaż. Po kilku dniach zgłosiła się do nas osoba, która była zainteresowana zakupem naszego domku. Zaprosiliśmy ją do siebie, by na żywo mogła obejrzeć dom, oraz jego okolice. Jest to bardzo młody mężczyzna, który chce się tutaj przeprowadzić ze świeżo upieczoną żoną. Chce jej zrobić niespodziankę i kupić dom. Bardzo mu się spodobał akurat nasz dom. Ucieszyliśmy się z mężem ogromnie. Szybko podpisaliśmy umowę sprzedaży domu. Przekazaliśmy klucze nowemu nabywcy. Teraz możemy spokojnie przeprowadzić się w góry. Nie sądziłam, że tak szybko uda nam się sprzedać ten dom. Zazwyczaj długo trzeba czekać na jakiegoś kupca. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, że tak młoda osoba szybko się zdecydowała na zakup.

Dom został przez nas sprzedany. Co prawda mamy wiele wspomnień, związanych z tym domem, ale musieliśmy się przeprowadzić w góry, ponieważ mąż znalazł tam pracę i nie mógłby dojeżdżać tam z Kaszub. Byłoby to przecież nierealne. Jesteśmy zadowolenie ze sprzedaży naszego domu.