Piękne zdjęcia ślubne

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Piękne zdjęcia ślubne

Ostatnie tygodnie były dla mnie pełne wrażeń. Nie zabrakło też stresu, ponieważ zostałam świeżo upieczoną panną młodą. Przygotowania do ślubu były niesamowicie absorbujące czas, i praktycznie zajmowałam się tylko tym. A to odpowiedni fotograf, uzupełnianie listy gości, rezerwowanie sal weselnych, i ustalanie menu. To wszystko nie taka prosta sprawa.

Chwila wytchnienia po ślubie

fotografia ślubna OpoleGdy to wszystko się już skończyło, zostałam już mężatką, i cały stres odszedł, mogłam w końcu odpocząć i skupić się na tym, co się działo. W tej całej napiętej atmosferze, nie wiedziałam nawet, co się dzieje dookoła mnie. Postanowiłam obejrzeć zdjęcia ze ślubu, które przyszły do mnie rano kurierem. Wspaniała fotografia ślubna Opole która ukazała mi się jako pierwsza, zachwyciła mnie. To był dobry początek. Fotograf specjalnie przyjechał z Opola, i fotografował też kiedyś wesele mojej najlepszej przyjaciółki. Pamiętam, że bardzo podobały mi się jego zdjęcia, dlatego pragnęłam, aby był również i na moim weselu. I to na szczęście udało się załatwić. Oglądałam zdjęcia dalej, i nie mogłam w to uwierzyć, jak pięknie wyszły, jak wszyscy wspaniale wyglądali i byli radośni na tych zdjęciach. Pan się sprawdził w stu procentach, był zawsze, kiedy działo się coś ważnego. Zdjęcia były ostre, i żadne się nie rozmazało. Miałam więc stos pięknych zdjęć do przeglądnięcia. Stwierdziłam, że muszę kilka z nich podarować rodzicom i znajomym. Może i wydrukować je w większym formacie, żeby były jak obraz.

Po przestudiowaniu wszystkich zdjęć, kupiłam specjalny album. Musiał być ogromny, żeby to wszystko pomieścić. Zdjęć było bardzo dużo i były wspaniałe. Gdy ktoś mnie odwiedza, chętnie go pokazuję. Każdemu się bardzo podobają, i proszą o odbitki. Jestem zadowolona, że będę miała taką pamiątkę.