Pięknie wykończone mieszkanie

Pięknie wykończone mieszkanie

Ostatnie lata nie były łatwe dla mnie i mojej żony. Wspólnie zadecydowaliśmy, że będziemy tyle, ile się da zaciskać pasa, by za gotówkę kupić nasze pierwsze mieszkanie. I ta sztuka nam się udała! Obydwoje jednak nie mamy zmysłu kreatywnego, dlatego kwestię wykończenia mieszkania postanowiliśmy oddać w ręce specjalistów. Zamierzaliśmy nawiązać współpracę z krakowską firmą.

Specjalista od wykończenia mieszkania

kraków - wykończenie mieszkańKiedy z ukochaną wspominamy ostatnie lata, jesteśmy zawsze bardzo wzruszeni. Nie były one dla nas łatwe. Odmawialiśmy sobie bowiem wszelkich przyjemności, żyjąc bardzo skromnie. Wszystko po to, by zebrać odpowiednią sumę pieniędzy na zakup naszego pierwszego mieszkania. Kiedy ta sztuka nam się udała, wręcz skakaliśmy ze szczęścia. Bardzo nam bowiem zależało, żeby nie brać kredytu. Pozostała jednak jeszcze kwestia urządzenia mieszkania, ponieważ było ono w stanie deweloperskim. Stwierdziliśmy, że pomoże nam w tym odpowiednia firma, której siedzibą jest nasz rodzinny Kraków – Wykończenie mieszkań jest domeną firmy, z którą nawiązaliśmy współpracę. Już na pierwszym spotkaniu z przydzielonym nam architektem poczuliśmy, że ta współpraca jest warta zachodu. Mieliśmy wrażenie, że specjalista doskonale rozumie nasze potrzeby i zachcianki względem wnętrza. Cieszyło nas to na tyle mocno, że nie mogliśmy doczekać się projektu, który da nam pogląd na to, jak będzie wyglądało nasze mieszkanko.

Gdy tylko zobaczyliśmy projekt na aranżację naszego mieszkania, byliśmy z żoną niezwykle szczęśliwi. Projekt zrobił na nas naprawdę bardzo duże wrażenie. Już nie mogliśmy doczekać się momentu, w którym wprowadzimy się do naszych nowych czterech ścian. Wszystko to miało być możliwe dzięki krakowskiej firmie, która zaopiekowała się naszym wnętrzem.