Podróż do Holandii komfortowym busem

Gdy ostatnim razem udałem się w podróż do Holandii, by zarabiać pieniądze, spotkałem się z czymś niecodziennym. Oczywiście wysoki standard usług przewozowych był utrzymywany już od dawna, niemniej dopiero od teraz zostały wprowadzone dodatkowe udogodnienia.

Teraz do Holandii busem jeździ się naprawdę komfortowo

komfortowe busy do HolandiiPamiętam co opowiadał mi ojciec o tym, jak to wyglądało gdy on wyjeżdżał do pracy w latach dziewięćdziesiątych. Obecnie wszystko odwróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Generalnie od dawna już na trasach kursują komfortowe busy do Holandii, co pozwala na prawdziwy wypoczynek w trakcie jazdy. Nie muszę martwić się o to, czy dojadę na czas, tudzież czy na drugi dzień będę nadawał się do życia, czy też będę potrzebował dnia wolnego, by odpocząć po wyczerpującej podróży. Bus, w którym jechałem na pewno miał w ostatnim czasie wymienione siedzenia na zupełnie nowe prosto z fabryki. Takie rzeczy dało się łatwo odczuć. Zdziwiło mnie również to, że kierowca miał zapas poduszek na wypadek, gdyby ktoś zapomniał wziąć z domu swojej. W całym busie obowiązywał zakaz palenia, którego wszyscy przestrzegali. Jazda tym busem była bardzo przyjemna i nie martwiłem się o nic siedząc w busie i obserwując krajobrazy za oknem. W nocy nie było też żadnego problemu z tym, by spać w trakcie podróży. Wartościowe rzeczy można było zostawić u kierowcy w monitorowanym miejscu by mieć pewność, że na pewno nie zostanie się okradzionym w trakcie snu. Sam również skorzystałem z tej opcji, dzięki czemu spałem bez obaw o cokolwiek.

Gdy dojechałem na miejsce czułem się jak szczęśliwy i wypoczęty człowiek. Pomimo tego, że podróż trwała wiele godzin i nie była jakoś szczególnie droga dało się wyczuć, że firma dbała o swoich klientów. Wiedziałem, że w przyszłości będę korzystał tylko z usług tej jednej firmy.