Pokoje w Powidzu

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Pokoje w Powidzu

Trzy miesiące temu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu, a mianowicie mój ślub. Razem z mężem znamy się już naprawdę długo i nie mogliśmy się już doczekać tego momentu. Przygotowywaliśmy się do tego już długi czas i wiele nas to kosztowało, jednak teraz wiemy, że się opłaciło, bo nasz ślub i wesele były dopięte na ostatni guzik. Teraz nadszedł czas na odpoczynek. 

Wyjazd we dwoje do Powidza

pokoje 2-osobowe w PowidzuPo tak intensywnych miesiącach, jakie ostatnio mieliśmy i nie mam na myśli tylko organizacji ślubu i wesela, ale również mieliśmy oboje dużo pracy w ostatnim czasie, postanowiliśmy udać się na zasłużony odpoczynek. Nie chcieliśmy jednak jechać gdzieś, gdzie napotkamy na masę turystów. Chcieliśmy udać się do cichego, spokojnego miejsca, w którym będziemy mogli wyciszyć się, odpocząć. Wybór padł na Powidz – spokojną wieś z pięknym jeziorem. Pokoje 2-osobowe w Powidzu też nie trudno znaleźć. Pełno osób oferuje różne propozycje noclegów, więc wybór jest naprawdę spory, a ceny bardzo przystępne. Wybraliśmy jeden z nich i byliśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Mieliśmy czas, żeby odpocząć, pospacerować po lesie, nad jeziorem, czy po prostu po wsi. Z dala od hałasów i zgiełku miasta. Idealny odpoczynek dla nas. Byliśmy jedynymi gośćmi, więc też nikt nie przeszkadzał nam. W tej miejscowości generalnie nie było teraz za dużo osób, więc mieliśmy naprawdę dużo luzu, czyli to na czym nam zależało. 

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na ten wyjazd, bo naprawdę mieliśmy okazję, aby solidnie odpocząć i naładować baterię na nadchodzący czas. Na pewno nie raz tu wrócimy, bo miejsce jest cudowne i naprawdę możemy naprawdę polecić to miejsce innym, którzy szukają oazy, w której będą mogli nabrać nowych sił. My zdecydowani nabraliśmy.