Pomieszczenie socjalne z estetycznym zlewem

Pomieszczenie socjalne z estetycznym zlewem

Kiedy zatrudniałem więcej pracowników, to musiałem zorganizować dla nich pomieszczenie socjalne, gdzie mogli zjeść posiłek i odpocząć w czasie przerwy. Większość firm stosowała takie zastosowania i wiedziałem, że one się sprawdzają. Nie zamierzałem dłużej czekać.

Zamontowanie beżowego zlewu w pomieszczeniu socjalnym 

estetyczny beżowy granitowy zlewZamówiłem beżowo brązowe meble kuchenne i jasny stół z krzesłami. Pomieszczenie było dość duże, gdyż musieli się tam zmieścić wszyscy pracownicy. Pracownicy myli też po sobie naczynia i musiałem kupić zlew. Wszystkie meble samodzielnie wybierałem i zlew postanowiłem również znaleźć na własną rękę. Wybrałem się do hurtowni, gdzie były nowoczesne rozwiązania i znalazłem tam estetyczny beżowy granitowy zlew, który pasował do mebli idealnie. Od razu go kupiłem i wracając ze sklepu poszedłem prosto do firmy, żeby go zamontować. Na zlew dostałem dwa lata gwarancji i mogłem być spokojny. Zlew był z wysokiej jakości granitu. Zlew wybrałem w idealnym rozmiarze, bo do szafki pasował jak ulał. Zamontowałem go bez problemu i podłączyłem wszystkie rury. Sprawdziłem czy woda leci poprawnie i zadowolony mogłem wrócić do domu. W poniedziałek socjal był gotowy i pracownicy mogli tam spędzać przerwę. Zlew wszystkim bardzo się podobał i wszyscy twierdzili, że tak dobrze urządzonego pomieszczenia socjalnego nie ma w żadnej innej firmie. O zlew wszyscy dbali, tak samo jak pozostałe meble, gdyż moi pracownicy byli odpowiedzialni a przecież pomieszczenie socjalne było właśnie dla nich.

Kiedy robiłem w domu remont, to postanowiłem kupić podobny zlew z dwiema komorami. Żona chciała duży zlew do kuchni, bo dużo gotowała. Razem z nią pojechałem na zakupy, ponieważ chciałem, żeby wyboru dokonała osobiście. Była z tego bardzo zadowolona.