Pomoc lawety na drodze w Szczecinie

Artykuły | Porady | Ciekawostki

Pomoc lawety na drodze w Szczecinie

Razem z koleżankami wybrałyśmy się odwiedzić znajomą do Szczecina. Wszystkie mamy prawo jazdy, ale żadna z nas nie zna się na autach na tyle, by w razie awarii wiedzieć, co zrobić. I taka poważniejsza awaria spotkała nas akurat, kiedy dojechałyśmy do Szczecina. Na całe szczęście, w tej wielkiej panice, byłyśmy w stanie pomyśleć i zadzwonić po lawetę.

Korzystanie z pomocy lawety w Szczecinie

laweta szczecinMuszę przyznać, że moment, kiedy to wszystko się stało, był jednym z najstraszniejszych w nie tylko moim życiu, ale wszystkich dziewczyn. Kiedy auto zaczęło wydawać dziwne odgłosy, po czym stopniowo zwalniać i nie reagować na dodawanie gazu, z miejsca zaczęłyśmy krzyczeć do siebie. W końcu stanęłyśmy i już kompletnie nie wiedziałyśmy, jak mamy się zachować. Jedna z nas zadzwoniła do znajomej ze Szczecina, żeby podpytać się, co możemy zrobić, ale ona też za bardzo nie wiedziała. Mi wtedy wpadł pomysł, żeby zadzwonić po lawetę, ale znowu nie miałyśmy numeru. Skorzystałyśmy więc z internetu i po wpisaniu hasła laweta Szczecin udało się dostać namiary do odpowiedniej firmy zapewniającej takie usługi. Panowie, którzy przyjechali bardzo szybko, na całe szczęście byli bardzo wyrozumiali i nie komentowali w żaden sposób naszej problematycznej sytuacji. I tak było nam już wystarczająco głupio, że tak spanikowałyśmy, więc miło, że nikt nie chciał nas jeszcze dobijać, tylko zajął się profesjonalnie swoim zadaniem.

Dzięki takiej fachowej obsłudze raczej już nigdy, ani ja ani moje koleżanki, nie będziemy panikować w sytuacji, gdy samochód zepsuje się nam na środku drogi. Nawet jeżeli same nie będziemy potrafiły go naprawić, to jesteśmy w stanie bez problemu zadzwonić po odpowiednią osobę z lawetą, która nam auto przetransportuje tam, gdzie trzeba.