Pomorskie – firma oferująca błyskawiczne malowanie elewacji

Pomorskie – firma oferująca błyskawiczne malowanie elewacji

Kiedy myślimy o budowie domu, prawdopodobnie bierzemy pod uwagę głównie proces budowy. Ale faktem jest, że prawidłowe malowanie elewacji jest co najmniej równie ważne. Niepoddane obróbce drewno w mgnieniu oka rozkłada się, pęka i szarzeje. Największym winowajcą tej zbrodni nie jest ani deszcz, ani śnieg, ale promienie UV słońca, co powoduje, że trzeba przemalować dom. Warto jednak zaznaczyć, że malowania wymagania nie tylko elewacja wykonana z drewna.

Pomorskie – jak błyskawicznie pomalować elewację?

Elewacje naszych domów pełnią szereg różnorodnych funkcji. Dla wielu jest to jedynie funkcja ozdobna, w praktyce jednak to właśnie elewacja chroni głębsze warstwy konstrukcyjne domu, a dodatkowo dba o ciepło w pomieszczeniach. Odpowiednio wykonana chroni przed jego utratą co jest szczególnie ważne dla naszych portfeli. Dla dwóch ostatnich funkcji kolor elewacji nie będzie miał znaczenia. Jeśli jednak chodzi o funkcję dekoracyjną – znaczenie będzie ogromne. Malowanie elewacji możemy przeprowadzić samemu. Jednak warto zaznaczyć, że zadanie to tylko na pozór wygląda na proste. Nieodpowiednio nałożona farba już po zaledwie jednym sezonie nie będzie wyglądać zbyt efektownie. A w końcu nie po to zdecydowaliśmy się na jej odmalowanie. Do malowania elewacji warto więc zatrudnić profesjonalną firmę. Szczególnie jeśli zależy nam zarówno na jak najwyższej jakości, jak i na czasie. Kiedy decydujesz się na błyskawiczne malowanie elewacji – pomorskie przychodzi Ci z pomocą oferując wielu specjalistów w branży. Specjalizują się oni w malowaniu zarówno tradycyjnej elewacji, jak i tej drewnianej. Malowanie drewnianej elewacji może okazać się jeszcze trudniejszym zadaniem, dlatego warto właśnie im powierzyć to zadanie.

Bezbarwny olej wytrzymuje zaledwie kilka lat, zanim nadejdzie czas ponownego malowania. Zabarwiony olej wystarcza na 3-4 lata, a z lakierem do drewna można poczekać 5-6 lat, zanim nadejdzie czas na ponowne malowanie. Jest to wiedza, którą my nie zawsze posiadamy. Specjaliści zajmujący się malowaniem elewacji mają ją jednak wyrytą w pamięci, co przekłada się na profesjonalnie wykonaną pracę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.heliodor.gdynia.pl!