Pościel na prezent to dobry pomysł

Pościel na prezent to dobry pomysł

 

Dzisiaj miałam urodziny. W pracy zawsze osoba, która ma urodziny przynosi ciasto i robimy sobie krótką przerwę i wspólnie świętujemy. Pracowniczym zwyczajem zamówiłam w cukierni dwa rodzaje ciast bo nie umiem piec. Mam sprawdzoną cukiernię i chętnie zamawiam tam różne słodkości. Koleżanki w pracy przygotowały dla mnie prezent.

Otrzymana pościel przypadła do gustu

pościel marki andropol 200x220Zawsze staramy się kupować coś do domu co się przydaje i zawsze jest tego za mało. Dostałam piękną pościel marki andropol 200×220. Bardzo się ucieszyłam bo nawet myślałam o zakupie nowej pościeli do swojego domu. Mam z mężem dużą kołdrę więc pościel, którą dostałam w prezencie idealnie pasowała. Kolorystycznie podobała mi się i na pewno będę z niej korzystać. Firma, która wyprodukowała tą pościel była mi znana. Sama chętnie kupuję od niej pościele i ręczniki. Materiały, które są wykorzystywane przez firmę andropol są bardzo dobrej jakości. Nic się z nimi nie dzieje w trakcie użytkowania. Kolory pozostają bez zmian a materiał się nie zmienia swoich rozmiarów. Byłam wdzięczna dziewczynom, ze złożyły się dla mnie na taki funkcjonalny prezent, który mi się przyda. Pościele tej firmy są dosyć drogie jednak my zawsze staramy się kupić coś porządnego żeby służyło i osoba, która dostaje prezent była z niego zadowolona. Kiedy wyprałam pościel i założyłam ją  na nasza kołdrę i poduszki mąż od razu zauważył zmiany. Pościel była miła w dotyku i bardzo przyjemna. Dobrze nam się w niej spało.

Postanowiłam zakupić taką samą pościel  mojej mamie, która niedługo ma rocznice ślubu z tatą. Oni maja urządzone wnętrze w jasnych kolorach więc postanowiłam kupić także jasną pościel. Mamie pościel także się spodobała. Kiedy była u nas ostatnio mówiła, e bardzo jej się nasza pościel podoba więc dzięki temu nie miałam problemów z prezentem.