Poszukiwania chipsów o smaku wasabi

Poszukiwania chipsów o smaku wasabi

 

W tym roku planowaliśmy z moim narzeczonym urządzić majówkę na naszej działce za miastem. Zaprosiliśmy wielu gości, teraz jeszcze musieliśmy zadbać o odpowiednie przekąski, które będziemy im serwować. Oczywiście na przyjęciu nie mogło zabraknąć chipsów, które wszyscy bardzo lubili. Dzień przed zrobieniem zakupów, rozmawialiśmy na ten temat z narzeczonym.

Kupno pysznych chipsów o smaku wasabi

chipsy wasabiPowiedział mi on, że chętnie zjadłby chipsy wasabi. Już dawno nie jadł tego smaku, a zawsze bardzo mu one smakowały. Stwierdziłam, że w takim razie jutro pochodzimy po różnych sklepach i poszukamy takich chipsów. Całe szczęście nie musieliśmy długo szukać. W jednym ze sklepów, gdzie robiliśmy większe zakupy znaleźliśmy takie chipsy. Sprzedawczyni zapewniła nas, że to bardzo dobry wybór. Ona sama bardzo lubi ten smak, a chipsy od tego producenta zawsze najbardziej jej smakują. Również dzięki temu, że są to chipsy o obniżonej zawartości tłuszczu i nie są one smażone na oleju palmowym. Dodatkowo posiadają one naturalny aromat wasabi, dzięki czemu mają idealny, pikantny smak. Zdecydowaliśmy się zakupić od razu kilka dużych paczek takich chipsów, ponieważ były one aktualnie dostępne w niskiej, promocyjnej cenie. Oczywiście narzeczony nie wytrzymał do przyjęcia i od razu po powrocie do domu otworzył jedną z nich. Postanowiłam przyłączyć się do niego i również je skonsumować.

Muszę przyznać, że była pod wrażeniem ich pysznego smaku. Chipsy były ostre, a przy tym idealnie chrupkie. Bardzo mi smakowały i ucieszyłam się, że kupiliśmy kilka paczek więcej niż potrzeba. Od tego czasu kupujemy takie pikantne chipsy bardzo często. Są smaczne i zdrowe, ponieważ pochodzą z wyselekcjonowanych ziemniaków i są smażone na mieszance oleju słonecznikowego i rzepakowego.