Poszukiwania kursów maturalnych

kameralne kursy maturalne w warszawie

Poszukiwania kursów maturalnych

Miałam wielkie ambicje, aby iść na studia medyczne. Dowiedziałam się, że na uczelni na którą chciałam się wybrać, najbardziej przy rekrutacji liczyły się wyniki matury. W szkole miałam same szóstki i piątki, ale mimo wszystko obawiałam się o wyniki matury. Wobec tego uznałam, że dobrze byłoby wybrać się na jakiś kurs po zajęciach w szkole. Powiedziałam o tym rodzicom.

Wybrałam kameralny kurs maturalny w Warszawie

kameralne kursy maturalne w warszawiePowiedzieli mi oni, że opłacą mi każdy możliwy kurs, tylko że mam sobie sama wybrać, gdzie chce chodzić na dodatkowe zajęcia. Nie tracąc więc czasu, jeszcze tego samego dnia przejrzałam kilka dostępnych opcji. Zainteresowały mnie kameralne kursy maturalne w Warszawie. Odbywały się one w szkole wieczorowej, która mieściła się blisko mojego miejsca zamieszkania. Nie musiałabym tracić zbyt dużo czasu na dojazd, co było tylko dodatkowym plusem. Zauważyłam, że wiele osób pozytywnie wypowiada się o kursach w tym miejscu, ponieważ są one prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy są także egzaminatorami na maturach. Wiedziałam więc, że będą to osoby, które będą wiedziały na co położyć szczególny nacisk i pomogą nam uporać się z problemami w nauce. Wybrałam ten kurs i powiedziałam o nim rodzicom. Opłacili mi go z góry na cały rok szkolny, żebym nie musiała się tym przejmować. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór.

Fakt, że zajęcia odbywały się w małych, dosłownie kilkuosobowych grupach był dla mnie bardzo ważny. Dzięki temu każdy z nas mógł liczyć na indywidualną pomoc nauczyciela. Podczas zajęć omawialiśmy także swoje błędy, dzięki czemu łatwiej było nam wychwycić moment w którym się myliliśmy. W ten sposób bez problemu przygotowałam się do najważniejszego egzaminu w moim życiu. Zdałam maturę bardzo dobrze.

Więcej na: https://marka.edu.pl/